NARYSTĖ

 

 

KINO MYLĖTOJŲ KORTELĖ

 

Kino teatras „Pasaka“ kino mylėtojams dovanoja galimybę kino žiūrėti į valias. Įsigyk „Kino mylėtojo kortelę“ ir į filmus eik nemokamai!

 

Kortelės naudojimosi taisyklės:

1. Kortelės mėnesinis mokestis 20,00 EUR. Pateikus šią kortelę įėjimas į visus filmus, rodomus kino teatre „Pasaka” – nemokamas (festivalių lankymas – žr. toliau). Kortelė vardinė, pateikiama kartu su asmens dokumentu su nuotrauka. Pirmą kartą įsigyjant kortelę, mokama už 3 mėnesius - 50,00 EUR perkant internetu, kortelę galima atsiimti kino teatro kasoje), vėliau kas mėnesį galima pasipildyti kortelės sąskaitą.

2. Kortelė suteikia neribotą apsilankymų skaičių kino seansuose, tačiau į tą patį filmą galima eiti tik vieną kartą. Kortelė yra griežtai asmeninė, neskolinama ir neperduodama draugams, pažįstamiems ar šeimos nariams.

3. Kortelė turi unikalų numerį, kuris suteikia informaciją apie jos papildymą ir galiojimo laiką. Kortelę galima įsigyti bei papildyti kino teatro „Pasakakasoje arba internete www.tiketa.lt ir „Tiketa kasose.

4. Pametus ar kitaip praradus kortelę, galima įsigyti naują kortelę. Tuomet teks vėl sumokėti startinį mokestį už 3 mėnesius.

5. Pateikus kortelę kino teatro kasoje Jums bus išduotas bilietas į pageidaujamą seansą. Bilietus galima įsigyti TIK į tos pačios dienos seansus, TIK kino teatro kasoje.

Kino teatro administracija turi teisę patikrinti kortelę bei asmens dokumentą perkant bilietą bei įeinant į salę. Kino teatro administracija turi teisę blokuoti kortelę, jei ja naudojasi ne kortelės savininkas.

6. Festivalių lankymas. Kadangi festivalius kino teatruose organizuoja trečiosios šalys, jų lankymui taikomos ypatingos sąlygos. Kiekviename festivalyje su Kino kortele galima nemokamai apsilankyti 3 kartus.

7. KORTELĖS ĮSIGIJIMAS. Startinis mokestis (iš karto už tris mėnesius) 50,00 EUR.

Sumokėti galima www.tiketa.lt, „Tiketa kasose arba kino teatro „Pasaka“ kasoje. Pirkdamas internete arba „Tiketoskasoje, pirkėjas moka 0,30 EUR aptarnavimo mokestį. Perkant kino teatro kasoje, aptarnavimo mokesčio nėra.  

Kur beužsisakytum kortelę, ją reikia atsiimti kino teatro kasoje ir aktyvuoti ne vėliau kaip per mėnesį nuo pirkimo datos.

8. KORTELĖS AKTYVAVIMAS. Sumokėjęs startinį mokestį ir atsispausdinęs el. bilietą, pirkėjas turi aktyvuoti savo kortelę. Kortelė aktyvuojama ir išduodama „Pasakos“ kasoje, pateikus apmokėjimo įrodymą, t.y. e. bilietą. Pirkėjas, norėdamas gauti vardinę kortelę, turi užpildyti anketą su asmens duomenimis ir kontaktais. Jo vardas ir pavardė kasoje užrašomi ant kortelės (lipduko). Aktyvuojant kortelę būtina pateikti telefono numerį arba el.pašto adresą, kad galėtume informuoti apie dalykus, tiesiogiai susijusius su kortelės panaudojimu. Kortelę galima užsakyti ir kito asmens vardu, t.y. ją padovanoti.

9. APSILANKYMAS KINE. Pateikus šią kortelę įėjimas į visus filmus nemokamas. Asmuo, kasoje pateikęs kortelę, turi pateikti ir asmens pažymėjimą su nuotrauka. Kasoje išduodamas bilietas į konkretų seansą. Kortelės turėtojui turi būti suteikta vieta, jei ji suteikiama kitiems žiūrovams. Įeinant į salę, administracija turi teisę patikrinti kortelę ir asmens pažymėjimą. Kino teatro administracija turi teisę blokuoti kortelę, jei ja naudojasi ne kortelės savininkas.

10. GALIOJANTYS APRIBOJIMAI.

a) Į tą patį filmą galima eiti tik vieną kartą;

b) Kiekviename festivalyje su Kino kortele galima nemokamai apsilankyti 3 kartus;

c) Bilietus galima įsigyti TIK į tos pačios dienos seansus, TIK kino teatro kasoje;

d) Kortelė yra griežtai asmeninė, neskolinama ir neperduodama draugams, pažįstamiems ar šeimos nariams;

e) Kortelė negalioja uždariems renginiams.

11. KORTELĖS PAPILDYMAS. Papildyti kortelės sąskaitą galima „Tiketos sistemoje arba kino teatro „Pasaka“ kasoje. Mėnesio kaina – 20,00 EUR, bet gali būti pildoma ir ilgesniam periodui (atitinkamai už mėnesį po 20,00 EUR, bet ne ilgesniam nei 12 mėnesių periodui).

Papildydamas kortelės sąskaitą „Tiketa sistemoje, vartotojas moka 0,30 EUR aptarnavimo mokestį. Pildydant kino teatro kasoje, aptarnavimo mokesčio nėra.

12. DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI.

a) Ar keletą mėnesių nepildžius kortelės sąskaitos, galima vėl ją pasipildyti?

TAIP. Tą galima daryti bet kada per 12 mėn. nuo kortelės įsigijimo dienos.

b) Per kiek laiko reikia kortelę aktyvuoti, sumokėjus startinį mokestį internete?

Per mėnesį nuo įsigijimo datos kino teatro „Pasaka“ kasoje.

c) Ką daryti pametus kortelę?

Pametus ar kitaip praradus kortelę, galite įsigyti naują kortelę. Tuomet teks vėl sumokėti startinį mokestį už 3 mėnesius.

 

Iki pasimatymo kine!

 

Nuotraukas ir reikalingą informaciją dėl kino teatro „Pasaka“ kino kortelių siųsti el. paštu: kasa@kinopasaka.lt