D.U.K.

Kas yra ePasaka.lt?

ePasaka.lt - tai kino teatras internete, nuolat atnaujinama ir pildoma platforma, kurioje rasite vaidybinių, animacinių ir dokumentinių filmų kolekciją, kino teatruose rodomus ar klasikinius filmus.

Kaip įsigyti filmą?

Apmokėjimą už filmo peržiūrą galite atlikti mokėjimų surinkimo sistemoje Opay, į kurią būsite nukreipti automatiškai, kai pasirinksite norimą filmą. ePasaka.lt nesaugo jokios finansinės informacijos. Po apmokėjimo filmą galite žiūrėti iš karto ar pasinaudoti peržiūros nuoroda, gauta į jūsų nurodytą el. paštą.

Ar galiu susimokėti abonentinį mokestį ir visą mėnesį ePasaka.lt žiūrėti filmus nemokamai?

Tokios galimybės nėra, už kiekvieną filmo peržiūrą mokama atskirai.

Kiek laiko po įsigijimo galioja filmo peržiūros nuoroda?

Filmo nuoma galioja 30 dienų nuo filmo įsigijimo. Filmą galima pažiūrėti vieną kartą. Pradėjus žiūrėti filmą jį reikia peržiūrėti per 48 valandas.

Ar galiu sustabdyti filmo peržiūrą ir pratęsti vėliau?

Taip, galite. Filmą sustabdyti ir atnaujinti jo žiūrėjimą galite iki keturių kartų. Po to prieiga bus užblokuota. Pradėjus žiūrėti filmą jį reikia peržiūrėti per 48 valandas.

Per kokius įrenginius galiu žiūrėti filmą?

Filmą galima žiūrėti per bet kokį įrenginį, kuriame veikia tinkamo greičio interneto ryšys, bei jo prie jo jungiamus priedus, pavyzdžiui, projektorių, TV ekraną.

Kokio greičio interneto reikia, kad galėčiau žiūrėti filmą?

Minimalus interneto greitis, kuris būtinas peržiūrai yra 2-5 Mbps. Rekomenduojamas greitis - 5-10 Mbps.

Ar per ePasaka.lt galiu žiūrėti filmus ne Lietuvoje?

Dėl turinio licenzijų ribojimo didžioji dalis filmų yra prieinami tik Lietuvos teritorijoje. 

Ar galiu filmą atsisiųsti ir pažiūrėti vėliau neturėdamas interneto prieigos?

Ne, tokios galimybės nėra.

Ką daryti, jei žiūrint filmą internetu, transliacija trūkinėja?

Patikrinkite savo interneto duomenų perdavimo įrangą ir greitį. Jeigu interneto ryšys nėra stabilus, patariame atidaryti filmo peržiūros nuorodą, kuriam laikui sustabdyti peržiūrą ir palaukti kol filmas užsikraus.

Kodėl turinys nėra lietuvių kalba?

Visi atrinkti ePasaka.lt ne lietuviški katalogo filmai yra originalo kalba su lietuviškais subtitrais. Išimtiniais atvejais filmai gali būti dubliuoti (pavyzdžiui, filmai skirti vaikams).

Ką daryti, jei prie filmo su lietuviškais subtitrais, jie neatsiranda?

Grotuvas nustatytas taip, kad lietuviški titrai įsijungia automatiškai ir jums nereikia keisti jokių nustatymų. Jeigu titrų nematote, vaizdo grotuve paspauskite CC ir pasirinkite lietuvių kalbą. Jeigu problema išlieka, siūlome pabandyti filmą žiūrėti su kita interneto naršykle. Rekomenduojame naudoti Google Chrome. Taip pat patariame atnaujinti savo interneto naršyklę, išvalyti jos sausainukus (cookie).

Ką daryti, jei neprisimenu lietuviško filmo pavadinimo?

Paieškos laukelyje veskite filmo pavadinimą ar jo dalį originalo kalba. Jei filmas yra platformoje, rasite jį tarp siūlomų pasirinkimų.

Ką daryti, jei neradau atsakymo į savo klausimą?

Iškilus bet kokiems su platformos naudojimu susijusiems klausimams, susisiekite el. paštu epasaka@kinopasaka.lt