„L‘OR Salle de Café“ – kavos ir filmų gurmanams

Paskelbta: 2019-02-05 | Autorius: Kino Pasaka

Nuo šiol Vilniuje prancūziškos dvasios bus dar daugiau vakar sostinės kino teatre Pasakaatidaryta pirmoji Lietuvoje kavos kino salė. LOR Salle de Cafepažada, kad ši erdvė džiugins ne tik akį, bet ir gomurį visus metus kino seansų metu žiūrovai bus vaišinami prancūziška kava.

Dalelė Prancūzijos sostinės širdyje

Į Prancūziją vienam vakarui svečius nukėlė užburiantis Evelinos Sašenko balsas, lydimas akordeono garsų, saldūs pavasarį Paryžiuje primenantys desertai ir elegancija dvelkianti prancūziška LOR kava. Pirmasis „L‘OR Salle de Café“ kino seansas – „Oskarą“ pelniusio režisieriaus Pawelo Pawlikovskio drama „Šaltasis karas“ – taip pat pasirinktas neatsitiktinai. Pernai kino sales pasiekusi juosta –  tarp Paryžiaus ir Lenkijos blaškomos meilės istorija, ištirpdysianti net didžiausius širdies ledynus.

Į atidarymo vakarą rinkosi ir žinomi Lietuvos žmonės – unikalią kavos kino salę išbandė Dovilė Filimanavičiūtė, Artur Swan su žmona Ieva, tinklaraštininkė Simona Burbaitė bei daugelis kitų.

Meile dvelkianti kava

„Tiek kava, tiek vakaras su filmu man asocijuojasi su laiku sau“, – po seanso pasakojo Simona ir ragino išdrįsti kartais į tokį pasimatymą pakviesti ne draugą ar draugę, o... save. „Man tai tarsi terapija, kuri vėliau tampa motyvacija įgyvendinti idėjas.”

Į ypatingą prancūzišką pasimatymą su kavos puodeliu nuo šiol save, antrąją pusę ar seniai nematytą draugą pakviesti galėsite kasdien. Organizatoriai prasitaria, kad jei apžiūrėti naujosios kino salės suskubsite per pirmąją savaitę, čia jūsų lauks ir maloni dovanėlė.

Atidarymo savaitę seansai, kuriuos lydės filmų pristatymai

Be to, visą „L‘OR Salle de Café“ atidarymo savaitę kino salės repertuare – ir specialūs seansai su filmų pristatymais. Žiūrovai išvys salės atidarymo metu rodytą filmą „Šaltasis karas“, ir dėl geriausio muzikinio takelio „Oskarui“ nominuotas filmas „Panelės iš Rošforo“. Pastarajam muziką parašė garsusis tris „Oskarus“ ir penkis „Grammy“ apdovanojimus pelnęs kompozitorius Mišelis Legranas.

Prancūzišku humoru šaltą lietuvišką žiemą džiugins apdovanojimą už geriausią scenarijų Kanų festivalyje pelnęs filmas „Per tave vienos bėdos“, o juostoje „Jaunikis ant balto žirgo“ iš ekrano šypsosis žavusis Jean Dujardin. Į Prancūziją bent vienam vakarui nukels ir kiti specialūs filmų „Tranzitas“, „Izabelė ir jos vyrai“ bei „Sėjėjas“ seansai.

Specialūs LOR Salle de Café“ atidarymo savaitės seansai:

Vasario 5 d.  Antradienis

18:15 Rošforo panelės

 

Vasario 6 d. Trečiadienis

20:00 Tranzitas

 

Vasario 7 d. Ketvirtadienis

18:15 Jaunikis ant balto žirgo


Vasario 8 d. Penktadienis

19:00 Rošforo panelės

Vasario 9  d. Šeštadienis

19:15 Šaltasis karas

 

Vasario 10  d. Sekmadienis

19:00 Per tave vienos bėdos

 

Vasario 11 d. Pirmadienis

19:00 Sėjėjas

 

Vasario 12 d. Antradienis

19:00 Izabelė ir jos vyrai

Kitos naujienos: