Susipažinkite su naujo animacinio filmuko „Dvi uodegos“ herojais!

Paskelbta: 2018-06-05 | Autorius: Kino teatras Pasaka

Birželio 8 dieną į Lietuvos kino ekranus atkeliauja smagi ir nuotaikinga animacinė nuotykių juosta „Dvi uodegos“, kurios veiksmas sukasi aplink neįtikėtinus dviejų draugų – katino Makso ir bebro Bobo nuotykius.

Bobas stengiasi rasti harmoniją ir ramiai sau gyventi, o padauža ir vis vietos po saule negalintis surasti Maksas trokšta išgarsėti visame pasaulyje. Ir vieną dieną jam pasitaiko puiki galimybė – jis, kartu su savo bičiuliu Bobu, privalo sustabdyti piktavalius ateivius, atkeliavusius į Žemės planetą medžioti retų gyvūnų.

Susidūrimas su kitos galaktikos gyventojais taps didžiausiu bičiulių išbandymu, kuris pakeis jų gyvenimą negrįžtamai!!!

Šiame animaciniame filmuke yra daug įdomių ir keistų personažų, kurie tikrai pavergs tiek mažų, tiek didelių kino mylėtojų širdis. Tačiau kas jie tokie ir kuo jie yra įdomūs? Tuoj viską sužinosite.

Bebras Bobas – rimtas ir protingas gyvūnas, kuris gyvena pagal savo paties nustatytas taisykles. Jis greitai randa sprendimą bet kokioje situacijoje, kas labai naudinga jo bičiuliui Maksui, visuomet patenkančiam į nepavydėtinas situacijas.

Katinas Maksas – jaunas ir pilnas gyvybės padauža, kuris itin dažnai pakliūva į bėdą. Tačiau jo pozityvus mąstymas, sėkmė ir bičiulis Bobas visuomet padeda išsisukti net ir pačiose sudėtingiausiose situacijose. Jo didžiausia svajonė – pasaulinė šlovė ir pripažinimas.

Gerieji ateiviai Zikas, Zakas ir Zukas – jauni, arogantiški, reiklūs ir bendraujantys ateiviai. Jie mėgsta ginčytis tarpusavyje, tačiau jų ginčai visuomet pasibaigia nesėkmėmis. Jie atsiduria Žemėje po to, kai jų kosminis laivas sugenda ir tenka nutūpti viename iš mūsų planetos miškų.

Blogieji ateiviai Skrečeriai – piktavaliai, bekompromisiai, neturintys jokių moralės normų padarai, kurie visoje visatoje medžioja retus gyvūnus nuosavam Zoologijos sodui, įsikūrusiam Pramogų planetoje. Tai būtent jie numuša Ziko, Zako ir Zuko erdvėlaivį, norėdami juos sugauti. Bet atsidūrę Žemėje jie supranta, jog čia galima sutikti ir kitokių būtybių.

Vikas ir Nikas – du kvaili ir godūs ufologai, kurie slapta svajoja praturtėti sugavę porą ateivių. Tačiau jų norai niekaip neišsipildo, o jie patys tampa visuomenės pajuokos objektais.

Štai tokius personažus bus galima išvysti nuotaikingoje juostoje „Dvi uodegos“, kuri kino ekranus pasieks jau netrukus – birželio 8 dieną.

 

Kitos naujienos: