Pirmosios „Sicario“ dalies režisierius giria be jo sukurtą filmo tęsinį „Sicario: kartelių karai“: tai yra tikra bomba

Paskelbta: 2018-06-26 | Autorius: Kino teatras Pasaka

Jau šį savaitgalį į didžiuosius ekranus pasieks trims „Oskarams“ nominuoto trilerio „Sicario: narkotikų karas“ antroji dalis „Sicario: kartelių karai“. Nors juosta pristatoma kaip tęsinys ir jame išvysime didžiausias jos žvaigždes Benicio Del Toro bei Joshą Broliną, naująjį filmą režisuoti vietoje genialiojo Deniso Villeneuve’o (šis tuo metu buvo užsiėmęs kitu projektu) ėmėsi italas Stefano Sollima. Daugeliui filmo tęsinio laukusių žiūrovų ilgą laiką ramybės nedavė keli pagrindiniai klausimai: ar naujam režisieriui pavyks taip pat meistriškai perkelti juostą į kino ekraną ir ką apie tęsinį pasakys pats D. Villeneuve’as?

Kaip praneša užsienio spauda, pamatęs „Sicario: kartelių karai“, D. Villeneuve’as negailėjo jam pagyrų ir teigė esantis visiškai patenkintas tuo, kaip pratęsta jo pradėta istorija.

„Tęsinys yra tikra bomba. Sollima labai meistriškai išvystė istorijos tęsinį, esu priblokštas to, ką pamačiau. Filmas išties galingas, nerealus darbas!“, – sakė ne tik pirmosios „Sicario“ dalies, bet ir tokių kino hitų kaip „Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“ bei „Atvykimas“ režisierius.

Gerų įvertinimų filmui negaili ir kritikai. Šalia „Sicario: kartelių karai“ pavadinimo jau puikuojasi tokie būdvardžiai kaip „nuostabus“, „fantastiškas“, giriamas ne tik režisierius, bet ir scenaristas bei, žinoma, aktoriai. Taip pat pabrėžiama, jog viena iš trilerio vertybių – netikėtos scenos bei stipri abejingų nepaliekanti istorija, kurios nesitiki žiūrovai. Visa tai tik dar labiau priverčia laukti trečiosios filmo dalies, mat jau niekam ne paslaptis, kad „Sicario“ taps trilogija.

Pirmoje „Sicario“ dalyje naivios FTB agentės akimis stebėjome negailestingą, žiaurų ir jokių taisyklių nepaisantį narkotikų karą JAV-Meksikos pasienyje. Praėjus trejiems metams, Pietų Amerikos narkotikų karteliai atrado naują pajamų šaltinį: už nemenką atlygį jie padeda į JAV teritoriją patekti džihado kovotojams.

Iškilus naujai grėsmei, aukščiausi JAV pareigūnai atriša rankas specialiajam savo agentui Metui Greiveriui (akt. Joshas Brolinas). Šis kreipiasi pagalbos į savo seną pažįstamą – paslaptingąjį Alechandrą (Benicio Del Toro). Pastarasis suorganizuoja vieno narkotikų kartelio vaideivos dukters pagrobimą, taip tikėdamasis sukelti kartelių tarpusavio karą. Tačiau šiam planui nepavykus, o įvykiams pasisukus labai netikėta linkme, Alechandras priverčiamas pergalvoti savo prioritetus ir vertybes.

Kupinas įtampos, kraujo ir veiksmo filmas „Sicario: kartelių karai“ Lietuvos kino teatruose – nuo šio penktadienio, birželio 29 dienos.

 

Kitos naujienos: