Meilei nesvarbu jokios kliūtys – sakoma komedijoje „Dėl visko kalta meilė“

Paskelbta: 2018-05-30 | Autorius: Kino teatras Pasaka

Žinomas prancūzų komedijų kūrėjas ir aktorius Franck Dubosc sako jau seniai norėjęs sukurti filmą apie meilę, kuriai trukdo ne socialinės ar kultūrinės, bet fizinės kliūtys. Nauja Franck Dubosc komedija „Dėl visko kalta meilė“, triumfavusi tarptautiniame komedijų festivalyje l'Alpe d'Huez mieste ir pasklidusi po visą pasaulį, teigia – jei iš tiesų myli, nesvarbu jokios kliūtys.

Tai istorija apie verslininką, sportinių batelių prekinio ženklo savininką. Jis – žavus vienišas turtuolis, neieškantis žodžio kišenėje ir puikiai išmanantis kaip suvilioti moteris. Vieną dieną gražios jaunos kaimynės užkluptas sėdintis savo mirusios mamos invalido vežimėlyje, Žoslenas (vaidina Franck Dubosc) sukurpia istoriją apie savo tariamą traumą, vien tik tam, kad suviliotų savo patraukliąją kaimynę – slaugę. Tačiau šioji mergišių supažindina su savo simpatiškąja neįgalia seserimi, orkestro smuikininke (Alexandra Lamy), kuri Žosleną netikėtai iš tiesų sužavi. Vyriškį užvaldo iki tol dar nepažinti jausmai, jis nebežino kaip išsisukti iš painios situacijos, kur susipynė melas ir meilė.

Alexandra Lamy ir Franck Dubosc – pagrindiniai komedijos aktoriai, mylimi prancūzų žiūrovų ir žinomi Europoje. Alexandra 2009 metais pasirodė komedijoje „Laimingas Lukas“ drauge su savo jau buvusiu vyru Jean Dujardin, pagrindinės rolės atlikėju. Jie drauge yra ir pagrindinės žvaigždės humoristiniame Prancūzijos TV seriale „Vaikinas, mergina“ („Un gars, une fille“), rodomame nuo 1999 m.

Franck Dubosc yra ne tik filmo „Dėl visko kalta meilė“ režisierius bei pagrindinės rolės atlikėjas, bet ir scenarijaus autorius, kruopščiai pasirūpinęs kiekviena detale filme, kiekviena scena. Meistriškumas ir profesionalumas atsiskleidžia net scenose su atletais, kur reikėjo gilesnio šios srities pažinimo. Savo rolę filme papildęs subtiliomis emocijų injekcijomis, aktorius ir režisierius neslepia nekantriai laukęs savo kūrinio pasirodymo kino teatruose.

Prancūziškai atvira ir žaisminga komedija „Dėl visko kalta meilė“ atkeliauja ir į Lietuvos kino teatrus nuo birželio 8 d.

Anonsas: 

Kitos naujienos: