Konkursas: tapk Venecijos kino festivalio žiuri nariu!

Paskelbta: 2018-05-02 | Autorius: Kino teatras Pasaka

Myli gerą kiną? Mėgsti kalbėti ar rašyti apie jį? Visad svajojai aplankyti didelį kino festivalį? Kino teatras „Pasaka“ padės įgyvendinti drąsiausias kino svajones.

Programa „28 Times Cinema“ kviečia 28 jaunuosius europietiško kino žiūrovus (po vieną žmogų iš kiekvienos Europos Sąjungos šalies) tapti Venecijos kino festivalio metu vykstančių Venecijos dienų žiuri nariu bei savo kino teatro, „Pasakos“, ambasadoriumi. 

Gali galyvauti, jei:

⦁ Esi kino mylėtojas, kuriam yra nuo 18 iki 25-erių;

⦁ Puikiai skaitai, rašai ir kalbi anglų kalba, gali aktyviai dalyvauti diskusijos apie kiną su kino profesionalais.

⦁ Gebi rašyti straipsnius ir tinklaraščio įrašus.

 

Kaip dalyvauti?

- Anglų kalba užpildyk oficialią dalyvio anketą, kurią rasi čia;

- Sukurk 30 sekundžių trukmės video-asmenukę, kuriame anglų kalba papasakosi ką tau reiškia kinas. Video pradėk sakiniu “Cinema for me is…”. Detalesnę informaciją ir video reikalavimus rasi čia.

 Pasisemk įkvėpimo iš ankstesnių konkurso dalyvių čia!

Konkurso organizatoriai laimėjusiajam apmoka kelionę ir gyvenimo Venecijoje išlaidas. Jam taip pat bus suteikta festivalio akreditacija, garantuojanti išskirtinę galimybę patekti į Venecijos dienų filmų peržiūras. Visa informacija apie laimėtojo laukiančius įspūdžius ir įsipareigojimus yra konkurso aprašyme.

Užpildytą anketą bei sukurtą video-asmenukę siųsk mums el. paštu pasaka@kinopasaka.lt iki gegužės 15 d.  „Pasaka“ atrinks 3 finalininkus, o laimingąjį, kuris važiuos į Venecijos kino festivalį, išrinks organizacijos „Europa Cinemas“ komisija. Su atrinktais finalininkais susisieksime asmeniškai.

 

Kitos naujienos: