Startuoja trumpametražių filmų kūrimo konkursas „Sport shorts“

Paskelbta: 2018-05-16 | Autorius: KINO PASAKA

Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centras (SSC) bei Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), besiruošdami 2018 metų Sporto kino festivaliui, jo rėmuose organizuoja trumpametražių sporto filmų kūrimo konkursą „SPORT SHORTS“. Šio konkurso tema - INTEGRACIJA PER SPORTĄ.

Šiais metais Sporto kino festivalyje žadama parodyti filmus, perduodančius žinią apie tai, kaip sportas ir fizinis aktyvumas gali ne tik padėti tobulėti fiziškai, išlikti stipriam ir sveikam, bet tampa ir integracijos priemone, kuria galima spręsti visuomenėje kylančius iššūkius, tokius kaip tautinė, religinė, rasinė, lytinė ir kt. atskirtys.
Šio trumpametražių filmų konkurso tikslas – skatinti kūrėjus kurti filmus sporto tematika ir gilintis į jo teikiamas galimybes, nagrinėti visuomenei aktualias problemas, o tokiu būdu skatinti pačią visuomenę per vaizduojamąjį meną pažinti įvairias sporto puses.
Toks konkursas Sporto kino festivalio rėmuose organizuojamas pirmą kartą ir yra atviras visiems norintiems.
Sukurtus filmus vertins tik šiam Konkursui sukviesta sporto ir kino ekspertų komisija bei Festivalio žiūrovai. Komandos laureatės bus apdovanotos piniginiais prizais, o jų darbai rodomi Sporto kino festivalio metu, gruodžio 6-9 dienomis.
Registracija vyksta iki 2018 m. rugsėjo 14 d., o sukurti filmai konkursui turės būti atsiųsti iki 2018 metų spalio 20 d. el. paštu sportshorts@ssc.vu.lt.

Kitos naujienos: