Populiariausia metų komedija „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“ – pagaliau internete

Paskelbta: 2018-03-29 | Autorius: Kino teatras Pasaka

Lietuviškų komedijų gerbėjų laukia smagi žinia vieną populiariausių pastarųjų metų filmų „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!jau galima išvysti ir internetu, adresu  www.klasessusitikimas.lt. Kino teatruose prieš pat Naujuosius pasirodęs darbas pritraukė per 235 000 žiūrovų. Artėjant Šv. Velykoms filmą galės išvysti visi Lietuvoje ir užsienyje gyvenantys kino žiūrovai jiems patogiu metu, jaukioje namų aplinkoje.

Iki nukritimo juokingų klasės draugų nuotykių pilna komedija sulaukė tūkstančių gerų žiūrovų atsiliepimų, o Tarp mūsų, berniukų…“ žvaigždžių Audriaus Bružo, Leonardo Pobedonoscevo, Kirilo Glušajevo ir Manto Vaitiekūno ketveriukė į kiną grįžo su trenksmu. Pergalingai pasirodžius kino teatrų repertuare, filmo prodiuseriai nusprendė nelaukdami suteikti galimybę filmą legaliai pamatyti visiems norintiems Lietuvoje ir užsienyje.

Labai džiaugiamės, kad filmą Lietuvoje pamatė daugybė žmonių, o lietuviškas kinas pirmauja žiūrimiausių topuose. Tuo tarpu iš užsienyje gyvenančių lietuvių dažnai sulaukiame prašymų ir klausimų: o kaip gi mums pamatyti filmą?Smagu, kad atsirado galimybė  parodyti filmą legaliai žmonėms visame pasaulyje. Visiems linkime kuo daugiau gerų emocijų“, sako vienas filmo prodiuserių Mantvidas Žalėnas.

Žiūrovų laukia iš koto verčiančios jų įžvalgos apie moteris, šeimą, gyvenimo prasmę ir draugystę. Vieną dieną visi draugai gauna pakvietimus į klasės susitikimą. Tai tampa puikia proga vėl susiburti ir leistis į vyrišką kelionę. Pakeliui jų laukia neeiliniai nuotykiai: vizitas į vaisingumo kliniką, naujos pažintys naktiniame klube, vyriškumo išbandymai vietinės reikšmės vakarėlyje, sporto klube ir gatvėje.

Daugybė naujų detalių padeda geriau pažinti personažus. Sužinome, kaip pasikeitė berniukų gyvenimas per dvejus metus kas tapo įkvepiančius seminarus vedančiu guru, kas išgyvena vidutinio amžiaus krizę ir byrančią santuoką, kas toliau sėkmingai dienas leidžia po tvirtu žmonos padu.

Kiekvienas filmo veikėjas padeda vyrams pažvelgti į save iš šalies ir pasijuokti iš daugybės pažįstamų savybių, o moterims suteikia puikią progą geriau suprasti, kuo užsiima vyrai, kai jų nestebi silpnoji lytis.

Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!scenarijaus pagrindu tapo viena iš sėkmingiausių pastarųjų metų skandinavų komedijų – keliose šalyse jau ekranizuotas to paties pavadinimo filmo scenarijus, kurio autoriai danai Claudia Boderke ir Larsas Meringas.

Į smagią kelionę su šauniąja ketveriuke galima leistis jau dabar www.klasessusitikimas.lt

Kitos naujienos: