Jaunimui skirtoje romantinėje dramoje „Vidurnakčio saulė“ aktoriams jausmų vaidinti prieš kameras nereikėjo

Paskelbta: 2018-03-27 | Autorius: Kino teatras Pasaka

Jau balandžio 6 dieną Lietuvos kino teatruose įvyks jaunimo labai laukiama premjera – didžiuosiuose ekranuose pasirodys romantinė drama „Vidurnakčio saulė“, kuri paskatins nepamiršti, kad net ir, atrodo, beviltiškoje situacijoje nutinka stebuklų ir svajonės gali išsipildyti. Pagrindinius vaidmenis juostoje atlikę 20-metė Bella Thorne bei žymiojo Arnoldo Schwarzeneggerio 24 metų sūnus Patrickas Schwarzeneggeris, atrdodo, tiek įsijautė į vaidmenis, kad prieš kamerą sunku buvo nuslėpti tikrąjį susižavėjimą vienas kitu, o abipusė simpatija gimė dar atrankų metu.

Filmas „Vidurnakčio saulė“ pasakos įkvepiančią ir rankų nenuleisti skatinančią istoriją apie septyniolikmetę Keitę (ją ir vaidina aktorė Bella Thorne), kuri serga reta genetine liga: tiesioginiai saulės spinduliai merginai sukelia alergiją ir net gali būti mirtini. Mergina dienomis miega ir kuria dainas, o naktimis klajoja miesto gatvėmis, grodama gitara.

Vieną naktį Keitę užkalbina jos svajonių vaikinas – žavusis Čarlis (jį vaidina Patrickas Schwarzeneggeris), tačiau Keitė nuslepia nuo Čarlio savo ligą. Prasideda naujas jos gyvenimo etapas – kupinas jaudulio, nuotykių ir nepatirtų jausmų. Tačiau meilėje paslaptys negali egzistuoti, tiesa?

„Dar per aktorių atrankas pastebėjome Bellos ir Patricko ryšį, o kur dar jų aktoriniai sugebėjimai! Nedvejodami pagrindiniams vaidmenims pasikvietėme būtent šias jaunas žvaigždes. Taip pat buvo labai svarbu tai, jog B. Thorne iš tiesų yra dainininkė ir mums nereiks jokių dainuojančių dublerių. Nebuvo nė dienos, kad gailėtumėmės dėl savo sprendimų“, – sako filmo režisierius Scottas Speeras.

2016  metų gruodį B. Thorne buvo nufotografuota bučiuojanti kitą merginą ir netrukus viešai atskleidė savo netradicinę seksualinę orientaciją – ji paskelbė esanti biseksuali.

„Jaučiausi labai panašiai, kaip mano herojė iš filmo – ji kurį laiką turėjo paslaptį. Mes su Keite tokios panašios: ji negalėjo atskleisti savo ligos, aš – savo orientacijos, nes artimieji man sakė: tai sužlugdys tavo karjerą, žmonės nesupras. Tačiau man svarbiausia, kad supranta brangiausi ir artimiausi žmonės, o karjera, kaip matote, tik įsibėgėja. Noriu paskatinti jaunus žmones nebijoti paslapčių, ypač jei jos susijusios su tuo, ko negalima pakeisti“, – prieš premjerą interviu sakė B. Thorne.

Jos teigimu, svarbiausia yra „chemija“ tarp žmonių, todėl ji rinkdamasi partnerius būtent tuo ir vadovaujasi.

„Leidžiu nuspręsti savo kūnui. Patrickas nuostabus žmogus, geras aktorius. Dar kovodami dėl šių vaidmenų pajutome vienas kitam simpatiją ir tikrai buvo momentų, kai prieš kameras jausmų vaidinti nereikėjo: viskas buvo labai natūralu. Tai ne reklaminis triukas, mes išties vienas kitą bandėme įsimylėti“, – pasakojo Bella.

Pilna tikrų jausmų bei netikėtų siužeto vingių romantinė drama „Vidurnakčio saulė“ Lietuvos kino teatruose pradedama rodyti balandžio 6 dieną.

 

Kitos naujienos: