„Šreko“ kūrėjų animacija visai šeimai „Gnomai“ jau šį savaitgalį kvies 3D nuotykiams kino ekranuose

Paskelbta: 2018-02-20 | Autorius: Kino teatras Pasaka

Šeimyninė 3D animacija „Gnomai”, kurią pristato visų „Šreko” dalių prodiuseris John H. Williams, į Lietuvos kino teatrus atkeliauja jau vasario 23 d. Filmas apie mergaitę Chloją ir jos naują draugą, kurie gnomų armijos pagalba turi apsiginti nuo trogų atakos, pilnas veiksmo, humoro, romantikos ir nuotykių.

Chloja ir jos mama vėl persikrausto. Šįkart – į įspūdingą gotikinį namą su keista sodo nykštukų kolekcija. Chlojai reikės lankyti dar vieną naują mokyklą ir vėl susirasti naujų draugų.

Netikėtai mergaitė pastebi keistus dalykus namuose. Saldainių popierėliai ant grindų. Suvalgyti sausainiai. Mama apkaltina Chloją, bet ji juk žino, kad čia ne jos darbas.  Ar šitas sodo nykštukas ką tik nusišypsojo, ar jis sujudėjo? Smalsuolė nustebusi išsiaiškina, kad sodo nykštukai yra gyvi! Jie save vadina gnomais, saugo šitą namą, jo gyventojus ir visus kaimynus nuo mažų monstriukų trogų atakos.

Chloja mokykloje susipažįsta ir su kaimynų berniuku, Lijamu, kuris iškart pajunta jai simpatiją. Taip abu vaikai ir gnomai įsivelia į eilę nuotykių, gelbėdami tiek namą, tiek ir visą pasaulį nuo trogų invazijos. Veiksmas, humoras ir pabėgimai susipynę vienas su kitu šioje šeimyninėje 3D nuotykių animacijoje.

Kitos naujienos: