„Pasakos“ gimtadienyje – puokštė įsimintinų filmų ir žvilgsnis į kino teatro užkulisius

Paskelbta: 2017-09-15 | Autorius: Kino Pasaka

Rugsėjo 17 d. gimtadienį švenčiantis kino teatras „Pasaka“ užsukti į svečius ir praleisti dieną su geru kinu kviečia savo ištikimiausius draugus – kino žiūrovus. Vilniaus senamiestyje įsikūręs kino teatras skaičiuoja jau aštuntus metus ir žada staigmenų, dovanų ir siurprizų kupiną programą mažiems ir dideliems. Publikos laukia ne tik puokštė šventiškų kino filmų, bet ir ekskursija, kurios metu lankytojai turės progą susipažinti su kino teatro užkulisiais.

Ekskursija leis praskleisti pliušinę užuolaidą į magiškąjį kino pasaulį – nuves į kino teatro aparatinės užkulisius, iš kur galima stebėti, kaip kinas atsiranda ekrane, o trumpa linksmosios kino istorijos video paskaita, supažindinanti su svarbiausiais kino istorijos etapais, kūrėjais ir filmų ištraukomis, sudėlios svarbiausius kino meno raidos akcentus.

Žiūrovų laukia daugybė simpatijas jau spėjusių užkariauti filmų ir karščiausios rudens premjeros. Į smagų šeimyninį sekmadienį kine kvies viso pasaulio vaikų pamėgto animacinio serialo „Džiunglių būrys“ (Jungle Bunch, 2017) herojus tigrinis pingvinas Morisas ir pūkuotos Stambulo gyventojos katės filme „Kedi. Slaptas kačių gyvenimas“ (Kedi, 2017).

Šmaikštūs ir aktualūs „Tobuli melagiai“ (Perfetti sconosciuti, 2017) privers susimąstyti, kaip gerai pažįstame savo antrąsias puses, „Mokytoja“ (Ucitelka, 2016) primins apie komunistiniame režime klestėjusį absurdišką kasdienės korupcijos mastą, „Meilė ir draugystė“ (Love & Friendship, 2016) lepins visada džiuginančios J.Austen prozos ekranizacija.

Prancūziško kino gerbėjų laukia poetiškai apie netektį ir gyvybės dovaną pasakojantis filmas „Dovanoju širdį“ (Réparer les vivants, 2016) ir gyvenimo džiaugsmą grąžinanti komedija „Beatričės bučinys“ (Sage femme, 2017). Skirtingas meilės puses pristatys romantinė komedija „Madam“ (Madame, 2017) ir Ingeborgą Dapkūnaitę bei Džoną Malkovičių vėl suvedęs filmas „Apie meilę. Tik suaugusiems“ (Pro lyubov. Tolko dlya vzroslykh, 2017). Brolių Ben ir Joshua Safdie trileris „Geras laikas“ (Good Time, 2017) pakvies į veiksmo ir įtampos kupiną naktinę odisėją po Niujorką.

Gimtadienio proga žiūrovų laukia ne tik spalvingas repertuaras, bet ir itin šventiškos bilietų kainos – visus kino seansus bus galima aplankyti vos už 2.9 eur.

Kitos naujienos: