Prancūzai kurs naują bendros Baltijos šalių gamybos filmo „Apsimetėliai“ versiją

Paskelbta: 2017-06-14 | Autorius: Kino Pasaka

Bendros Baltijos šalių gamybos filmas „Apsimetėliai“ (Teesklejad, 2016), sėkmingai debiutavęs tarptautinio „San Sebastiano“ kino festivalio konkursinėje programoje „Nauji režisieriai“ ir kituose festivaliuose toliau sėkmingai skinasi kelią tarptautinėje kino erdvėje – viena didžiausių Prancūzijos kino gamybos ir platinimo kompanijų „BAC Films“ įsigijo filmo perdirbinio teises.

„Apsimetėliai“– estų, lietuvių ir latvių bendros gamybos filmas, režisuotas jauno estų režisieriaus Vallo Toomla. Įtempta psichologinė drama nukelia į Baltijos pajūrį, kuriame besiilsinti santykių krizę išgyvenanti jauna pora pradeda nenuspėjamą apgaulės ir manipuliacijų žaidimą.

Filmo anonsas: 

Pasak Riina Sildos, filmo koprodiuserės Estijoje, jau gauta parama projekto vystymui iš „Film Fund Luxembourg“ ir tikimasi, jog po trijų ar keturių metų bus galima išvysti naująją „Apsimetėlių“ versiją. Tokia filmo sėkmė kol kas neturi precedento nei vienoje iš „Apsimetėlių“ gamyboje dalyvavusių Baltijos šalių.

„Apsimetėliai“, prodiusuoti Taline įsikūrusios „Amrion“ kino studijos kartu su Latvijos „Locomotive Productions“ ir „Uljanos Kim studija“ Lietuvoje. Filmo koprodiuserė Lietuvoje Uljana Kim už bendros gamybos su Estija ir Latvija filmų „Apsimetėliai“, „Pelenų sanatorija“ ir „Senekos diena“ prodiusavimą apdovanota „Sidabrine gerve“ šių metų geriausio profesinės meistrystės darbo kategorijoje.

Režisieriaus Vallo Toomla filmas „Apsimetėliai“ – jau Lietuvos kinuose ir internete www.epasaka.lt

Filmą remia Lietuvos kino centras.

 

 

Kitos naujienos: