Lietuvių ir suomių filme „2 naktys iki ryto“ skamba „Freaks On Floor“ muzika

Paskelbta: 2016-07-26 | Autorius: Kino pasaka

 

Nuo rugsėjo 2 d. Lietuvos kino teatruose pasirodys bendras lietuvių ir suomių gamybos filmas „2 naktys iki ryto“ („2 Nights Till Morning“, rež. Mikko Kuparinenas). Vilniuje nufilmuotoje romantinėje dramoje ne tik išvystame romantišką ir šiuolaikišką sostinės veidą, bet ir girdime lietuvių atlikėjų muziką – filme pasirodo gerai lietuviškai publikai pažįstama roko grupė „Freaks On Floor.“


„2 naktys iki ryto“ pasakoja apie dviejų nepažįstamųjų – prancūzės architektės ir suomių didžėjaus susitikimą svetimame mieste. Viename viešbutyje apsistoję Karoline ir Jaakko nekalba ta pačia kalba, tačiau jų žvilgsniai susiduria ir, pajutę abipusę trauką, jie drauge praleidžia naktį klajodami po nepažįstamą miestą.

 

Vienas romantiškiausių filmo epizodų – Vilniaus bare „Artistai“ nufilmuota scena, kurioje pora klausosi „Freaks On Floor“ atliekamos baladės „Wait Until The Morning.“ Karoline ir Jaakko, negalėdami susikalbėti, komunikuoja gestais ir žvilgsniais. Muzika tampa jausminga tarp jų užsimezgusio ryšio, neišsakytų emocijų išraiškos priemone.

„Filmuotis filme „2 naktys iki ryto“ buvo tikrai smagu, nes kine apskritai filmuotis kaip grupei visada smagu. Dirbti su užsienio režisieriumi yra nauja patirtis. Bet viskas buvo labai paprasta, dainas kūrybinė komanda taip pat atsirinko patys, mums teliko jas gerai atlikti prieš kameras“, – įspūdžiais apie darbą tarptautiniame kino projekte dalijosi grupės vokalistas Justinas Jarutis.

 

„2 naktys iki ryto“ – bendras lietuvių kino kompanijos „Artbox“ ir suomių kino kompanijos „Mjolk Movies“ projektas, filmuotas Vilniuje, bendradarbiaujant su lietuvių kūrybine grupe. Pagrindinius vaidmenis šiame filme sukūrė Kanų kino festivalyje už geriausią moters vaidmenį juostoje „Barbarų invazijos“ (The Barbarian Invasions, 2003) apdovanota prancūzų ir kanadiečių aktorė Marie-Josée Croze bei suomių kino ir teatro aktorius Mikko Nousiainenas. Filme epizodinius vaidmenis sukūrė ir lietuvių aktoriai.

 

Rugpjūčio 24 d. „Kine po žvaigždėmis“ įvyks išankstinė juostos „2 naktys iki ryto“ premjera.

 

Freaks On Floor „Wait Until The Morning“:

 

Filmo anonsas:

 


Kitos naujienos: