„Kinas po žvaigždėmis“ dovanoja kelionę į Niujorką

Paskelbta: 2016-06-22 | Autorius: Kino pasaka

Niekam ne paslaptis, kad geri filmai leidžia svajoti, kartu su mylimais herojais išgyventi stipriausias emocijas bei aplankyti nepažįstamus miestus ir šalis. Visą vasarą jaukiais vakarais su kinu po atviru dangumi lepinantis „Kinas po žvaigždėmis“ kiekvienam apsilankiusiajam dovanos visa tai ir dar daugiau – žiūrovų laukia ne tik kruopščiai atrinkti filmai, bet ir išskirtinė galimybė laimėti kelionę į Niujorką su projekto partneriu aviakompanija „Turkish Airlines”.

 

„Niujorkas – vienas kinematografiškiausių miestų pasaulyje. Įkvėpimo iš dinamiško miesto sėmėsi ir meilę savo filmais prisipažino tokie kultiniai kino režisieriai kaip Martinas Scorsese ir Woodis Allenas. Tad nukeliauti į šį miestą – ir dar verslo klase – kiekvieno kino mylėtojo svajonė,“ – sakė Kino teatro „Pasaka“ vadovė Greta Akcijonaitė.

 

Visą sezoną kiekvienas „Kino po žvaigždėmis“ seanse apsilankęs žiūrovas galės dalyvauti loterijoje su vertingu prizu – kelione dviems verslo klase į Niujorką. Tam tereikės užpildyti renginio vietoje gautą skrajutę ir užgniaužus kvapą laukti gerų naujienų. Laimingųjų skrydžiu ir komfortu pasirūpins „Turkish Airlines“, suteikiančios geriausią susisiekimą kryptimis į Tolimuosius rytus, Vidurio rytus, Afriką, Indiją, Kiniją, Aziją ir Europą per pagrindinį Stambulo oro uostą.

 

Laimėtojas bus apdovanotas rugpjūčio 24 d.

Kitos naujienos: