Žiūrovai dramą „Aš prieš tave“ lygina su kino hitu tapusiais „Neliečiamaisiais“

Paskelbta: 2016-06-02 | Autorius: Kino pasaka

Jau šį savaitgalį Lietuvoje pasirodys romantinė drama „Aš prieš tave“, kuri pasakoja apie merginą, randančią darbą pas neįgaliu tapusį ir gyvenimo džiaugsmą praradusi bankininką.  Jųdviejų draugystė ne tik pakeičia dvijejų žmonių, rodomų kino ekrane, gyvenimus, bet ir iki pat sielos gelmių sukrečia žiūrovus. Lygiai taip pat, kaip ir 2011 metais visą pasaulį sužavėjusi prancūzų juosta „Neliečiamieji“.

 

„Žiūrėdama sumontuotą filmo versiją apsipyliau ašaromis. Tai labai jautri tema, priverčianti prisiminti, jog gyvenimas trapus ir verta kasdien jį švęsti “, – sako pagrindinio vaidmens atlikėja E. Clarke, žiūrovams puikiai pažįstama iš serialo „Sostų karai“.

 

Tai, jog filmas perduoda ne tik panašią žinutę, bet ir priverčia pamilti gyvenimą iš naujo pastebėjo ir kino kritikai. Jų įvertinimus lydėjo komplimentai: „po filmo tapau visai kitu žmogumi“, „tai – nemirštanti istorija apie gyvenimo grožį“, „nuostabi juosta, priverčianti nusišypsoti pro ašaras“ ir pan.

 

Daugelio gyvenimus pakeitęs filmas „Neliečiamieji“ buvo išrinktas geriausiu Europos filmu ir laimėjo daugybę kitų apdovanojimų. Tai – juosta apie draugystę, sujungiančią du visiškai skirtingus žmones, kurie sugeba vienas kitam parodyti du visiškai skirtingus pasaulius.

 

Romantinė drama „Aš prieš tave“ taip pat pasakoja iki širdies gelmių sukrečiančią Viljamo Treinoro istoriją. Galantiškas, energingas, sėkmingą bankininko karjerą pradėjęs ir gyvenimą pilnomis saujomis sėmęs jaunuolis patiria siaubingą įvykį: gatvėje Viljamą partrenkia motociklas.

 

Sužinojęs, kad niekada nebegalės valdyti savo kūno, vyras praranda bet kokį norą gyventi, apsišarvuoja cinizmu ir atstumia pačius artimiausius žmones. Tačiau vieną dieną Treinorų namų slenkstį peržengia iš pažiūros keistuolė Luiza Klark...

 

Kitos naujienos: