Šlepečių diena „Pasakos“ gero kino namuose

Paskelbta: 2016-05-16 | Autorius: Kino pasaka

„Pasaka“ – ne tik mūsų namai, bet ir jūsų. Gegužės 22 d. ateikite į kino teatrą „Pasaka“ su šlepetėmis, pasirodykite kasininkei ir žiūrėkite filmus nemokamai. Kad ir visą dieną. Juk namuose būti gera.

 

Programoje romantikos mėgėjų lauks jausmingojo italo Giuseppe Tornatore „Amžinos meilės laiškai“ ir Piero Messina „Laukimas“ su neprilygstamąją Juliette Binoche, trapaus gyvenimo žavesį skleis Naomi Kawase juosta „Kaip žydėjimas vyšnios“, o šonus dėl nesibaigiančio juoko „skaudins“ visų, kas matė, pamilta komedija „(Ne)Tikros prancūziškos vestuvės“ bei subtiliu suomišku humorų dvelkiantis „Bambeklis“.

 

Į „must watch“ sąrašo viršų, be abejonės, turėtų nukeliauti „Kino pavasario“ ir praėjusių metų Kanų kino festivalio islandiškasis hitas Grimur Hákonarson „Avinai“ ir kojas kilnotis jau kino salėje priverčianti režisieriaus Felix van Groeningen „Belgica“.

 

Taip pat, į šlepetes įsispirti kviesime ir mažuosius. „Kinozauros kino“ seansai, skirti visai šeimai, kvies pasiduoti nuotykių dvasiai animaciniame filme „Munis: mažasis mėnulio globėjas“, svajoti apie vasarą su komedija „Mažylio Nikolia atostogos“ ir leistis į „Neįtikėtiną jaunojo išradėjo kelionę“.

 

Visi dienos seansai www.kinopasaka.lt

Kitos naujienos: