Vaidas Baumila apie „Nuo Lietuvos nepabėgsi“: „ar iš tikrųjų buvo žmogžudystės“?

Paskelbta: 2016-11-18 | Autorius: Kino Pasaka

Ketvirtadienio vakarą Lietuvos kino pasaulį sudrebinusi filmo „Nuo Lietuvos nepabėgsi“ premjera pateikė ne vieną mįslę. Filmas pasakoja apie homoseksualų režisierių Romą Zabarauską, padedantį savo aktorei Indrei (Irina Lavrinovič) pabėgti iš Lietuvos po to, kai ji nužudo savo motiną ir pavogia jos pinigus. Tačiau kiek filme tiesos, o kiek fikcijos? „Būtų smagu sužinoti pačiam ar tai yra tikrai Romo autobiografinė dalis“, – teigė dainininkas, filme suvaidinęs epizodinį policininko vaidmenį: „ar iš tikrųjų buvo žmogžudystės, bėgimai nuo policijos?..“

Šie Vaido Baumilos apmąstymai nuskambėjo „Raven House“ sukurtame filme apie filmą, kuris buvo pristatytas „Nuo Lietuvos nepabėgsi“ VIP premjeros svečiams. Keturių minučių klipas pateikia interviu su režisieriumi Romu Zabarausku ir pagrindinių vaidmenų atlikėjais Denisu Kolomyckiu, Irina Lavrinovič ir meksikiečių aktoriumi Adrian Escobar. Nuo šiandien filmavimo užkulisius galite išvysti ČIA.

„Nuo Lietuvos nepabėgsi“ – nepriklausomas lietuviškas filmas, didele dalimi finansuotas kūriniu iš anksto patikėjusių gerbėjų aukomis. Nuo šio savaitgalio filmas rodomas Lietuvos kino teatruose. Kino režisierius Romas Zabarauskas artimiausiu metu pats pristatys filmą devyniuose Lietuvos miestuose, o lapkričio 21–ą dieną vyks į filmo premjerą Paryžiuje, festivalyje „Chéries-Chéris“. Penktadienio vakarą filmo kūrėjai kviečia visus atšvęsti šio lietuviško filmo startą Vilniaus gėjų klube „Soho“.

 Filmo anonsas: 

Kitos naujienos: