Toddo Solondzo filmo „Taksiukas“ premjera – tą pačią dieną ir kino teatruose, ir internete

Paskelbta: 2016-11-11 | Autorius: Kino Pasaka

Lapkričio 11 d. amerikiečių režisieriaus Toddo Solondzo filmas „Taksiukas“ atkeliauja ne tik į kino teatrus, bet ir į internetą.

Tą pačią dieną filmas taps legaliai prieinamas internetinėje platformoje „Namų kino pasaka“ ČIA , kurioje žiūrovai filmą galės stebėti kompiuterio ar kito, interneto prieigą turinčio, įrenginio ekrane. Naujo filmo peržiūra kainuos tiek, kiek vidutiniškai bilietas kino teatre – 5,50 Eur. Sumokėjus šį mokestį naudojantis banko kortele ar „Paypal“, filmą bus galima pažiūrėti per 48 valandas nuo pirmojo paleidimo.

„Taksiukas“ – tai keturios istorijos, persmelktos nepriklausomam Amerikos kinui būdingo kartaus humoro. O jų herojai – keturkojai taksai ir jų šeimininkai. Visuose šiuose pasakojimuose šuo atlieka kantriai žmones ir visas jų keistenybes, desperaciją bei neurozes stebinčio liudytojo vaidmenį. Filme šuns šeimininkus įkūnijo tokie žinomi aktoriai kaip Greta Gerwig, Denis Devito, Julie Delpy ir Ellen Burstyn.

Tarp komedijos ir dramos balansuojančiame filme „Taksiuke“ po plonu juodo humoro ir ironijos sluoksniu slypi išties skvarbus žvilgsnis į moralės, gyvenimo, mirties, prasmės, atsakomybės bei žmogiškumo problemas.

Internetinėje „Namų kino pasakos“ platformoje kino mėgėjai taip pat gali surasti ir daugiau neseniai kino teatruose pasirodžiusių filmų – prancūzų režisieriaus Samuelio Benchetrit dramediją „Asfaltas“, romantišką Vilniuje nufilmuotą bendrą suomių ir lietuvių darbą „2 naktys iki ryto“ ir kitus.

Filmo anonsas:

Kitos naujienos: