Prancūzų filmo „Asfaltas“ premjera – tą pačią dieną ir kino teatruose, ir internete

Paskelbta: 2016-10-14 | Autorius: Kino Pasaka

Spalio 14 d. prancūzų režisieriaus Samuelio Benchetrit komiška drama „Asfaltas“ pasirodys ne tik didžiuosiuose kino teatrų, bet ir visų Lietuvos namų ekranuose.

Tą pačią dieną filmas taps legaliai prieinamas internetinėje platformoje „Namų kino pasaka“ ČIA, kur žiūrovai filmą galės stebėti kompiuterio ar kito, interneto prieigą turinčio, įrenginio ekrane. Naujo filmo peržiūra kainuos tiek, kiek vidutiniškai bilietas kino teatre – 5,50 Eur. Sumokėjus šį mokestį naudojantis banko kortele ar „Paypal“, filmą bus galima pažiūrėti per 48 valandas nuo pirmojo paleidimo.

„Asfaltas“ – tai žavinga urbanistinė dramedija, nukelianti į neonu blykčiojantį ir šalto vėjo gairinamą Paryžiaus priemiestį. Čia, viename iš daugybės identiškų pilkų daugiabučių, vyksta šešių savaip spalvingų ir artumo ieškančių žmonių susitikimai, retkarčiais privedantys iki absurdiškai komiškų situacijų.

Už šmaikščius dialogus ir intelektualias įžvalgas filmo scenarijus buvo įvertintas Sandanso kino festivalyje, o įtikinamus ir įtraukiančius vaidmenis jame sukūrė Isabelle Huppert, Michaelis Pittas, Valeria Bruni-Tedeschi ir netgi paties režisieriaus sūnus Julesas Benchetrit.

Vis platesnį filmų pasirinkimą siūlančioje internetinėje „Namų kino pasakos“ platformoje neišeidami iš namų kino mėgėjai gali surasti tiek neseniai kino teatruose pasirodžiusį romantišką, Vilniuje nufilmuotą bendrą suomių ir lietuvių darbą „2 naktys iki ryto“, tiek ir nevienos pakartotinės peržiūros vertą Paolo Sorrentino „Didį grožį“.

Filmo anonsas:

Kitos naujienos: