Traukinių žymėjimas (Trainspotting)

Žanras: Drama | Trukmė: 93 min. | Cenzas: N18 | 1996 | Šalys: Jungtinė Karalystė | Subtitrai Lietuvių
Groti

Originalo kalbos

Anglų

Režisieriai

Danny Boyle

Vaidina

Ewan McGregor , Ewen Bremner , Jonny Lee Miller , Kevin McKidd , Robert Carlyle

Aprašymas

Markas Rentonas jaunuolis su nedidelėmis ateities perspektyvomis ir turintis dar mažiau ambicijų ateičiai, gyvena ekonomiškai depresyviame Edinburge. Kaip ir daugelis Rentono draugų, jis priklausomas nuo heroino ir mėgaujasi narkotikų sukeliamu nebūties jausmu. Šio pomėgio finansavimas neretai įvelia Marką į jaudinančias ir netgi pavojingas situacijas, be kurių jo gyvenimas būtų tuščias ir nuobodus.

Geriausi Rentono draugai, taip pat narkomanai: Saimonas (Sick Boy) apsėstas Džeimso Bondo įvaizdžio, bando jį plagijuoti bent jau rūbais ir Danielis (Spud) atviraširdis vėpla. Rentonas su draugais dažnai leidžia laiką su Begbiu, kuris dar žinomas kaip psichopatas ant ribos ir dažnai įsivelia į konfliktines situacijas, bjaurisi narkomanais, nors pats nejaučia saiko alkoholiui.

Po daugybės nuotykių ir susidūrimų su teisėsauga, Rentonas nusprendžia mesti heroiną, išsikrausto į Londoną susiranda darbą, butą ir beveik atranda sielos ramybę. Tačiau Saimonas, Danielis ir Begbis atvykta į svečius ir Rentonas vėl įsivelia į narkotikų ir nusikaltimų liūną.

Tik vienas seansas. Tik kovo 7 d.