Šventojo elnio nužudymas (Šventojo elnio nužudymas)

Žanras: Drama, Mistinis, Siaubo | Trukmė: 109 min. | Cenzas: N16 | 2017 |
Groti

Režisieriai

Yorgos Lanthimos

Aprašymas

SEANSAS YRA NEMOKAMAS, BET REGISTRACIJA YRA BŪTINA.

REGISTRUOTIS GALIMA ČIA.

Europos kino naktį vainikuos nemokamas Yorgos Lanthimos filmo „Šventojo elnio nužudymas“ seansas, kurį įprasmins diskusija su filosofu, Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto docentu daktaru Nerijumi Mileriu ir psichologu, Mykolo Riomerio Universiteto lektoriumi Arvydu Kuzinu. Įtampos, nerimo, siaubo ir absurdo kupina drama, Kanų kino festivalyje laimėjusi geriausio scenarijaus apdovanojimą, trikdo ir žadina smalsumą.

FILMO APRAŠYMAS

Psichologinio trilerio meistras Yorgos Lanthimos į ekranus grįžta su šiuolaikine graikų mito parafraze, kurioje pinasi nerimą kelianti įtampa, siaubas ir absurdas. Kanų kino festivalyje „Šventojo elnionužudymas“ laimėjo geriausio scenarijaus apdovanojimą.

Talentingo kardiologo Stiveno (Colin Farrell), jo žmonos Anos (Nicole Kidman) ir dviejų vaikų – dukters ir sūnaus – gyvenimas teka įprasta vaga. Tačiau kai Stivenas artimuosius supažindina su paslaptingu paaugliu, kurį ėmėsi globoti po šio tėvo mirties, šeimos idilei iškyla grėsmė.

- Pavėlavus 10 minučių ir daugiau patekimo į seansą garantuoti negalėsime ir jūsų, net ir užsirezervuotą vietą, užleisime kitam žiūrovui.