TRUMPO KONKURSO NAKTIS (SHORT COMPETITION NIGHT)

Trukmė: 521 min. | Cenzas: N18 | | Subtitrai Anglų, Lietuvių

Aprašymas

Kovo 25 d. 21:00 val. renginį pristato režisierius Radu Potcoavă (My Name is Costin) ir prodiuseris Robert Fita (My Name is Costin). 

„Trumpą konkursą“ sudaro 32 trumpametražiai filmai iš Vidurio ir Rytų Europos valstybių. Mums artimiausio regiono šalims kur kas sudėtingiau prasiskinti kelią į svarbiausius kino festivalius Kanuose, Berlyne, Venecijoje, Klermone-Ferane ar Sandanse ir dar sunkiau nugalėti didžiųjų valstybių trumpametražius filmus. „Trumpo konkurso“ turinys vis dar skiriasi nuo daugybės kitų panašių konkursų, aprėpiančių daug platesnį pasaulį.

„Trumpame konkurse“ dalyvaujantys filmai įsimena žanrų, temų, technologijų ar iššūkių įvairove. Be vaidybinių filmų, pamatysite 6 animacinius ir 5 dokumentinius, o vieno ypatingo – „Kopijuotojo“ visi kadrai buvo nufotografuoti dviem kopijavimo aparatais.

Konkurse varžysis ir keturi lietuvių režisieriai: jau antrą kartą į mūsų konkursą patekusi Kamilė Milašiūtė, Karolis Kaupinis bei įspūdingais animaciniais filmais debiutuojantys Tomas Ramanauskas ir Gediminas Šiaulys.

32 įvairios trumpametražės istorijos atsiskleis per „Trumpo konkurso naktį“ kino teatre „Pasaka“ kovo 25-osios vakarą, o po to išsiskirstys į penkis atskirus seansus – „Jausmai“, „Svajonė“, „Trileris“, „Šeima“ ir „Vaikai“.