SCA: EUROPA TRUMPAI 2017 (SCA: EUROPA TRUMPAI 2017)

Žanras: Drama | Trukmė: 279 min. | Cenzas: N16 | 2018 | Subtitrai Anglų, Lietuvių

Originalo kalbos

Anglų, Prancūzų, Vokiečių, Graikų, Ispanų

Aprašymas

PROGRAMA IGarbėtroška

2017, 30’

Austrija, Vokietija


17-metė Koko desperatiškai nori tapti įžymi. Ji praleidžia pamokas, kad dalyvautų atrankose ir kurtų internetinius klipus, tačiau patiria vieną nesėkmę po kitos ir greitai prieina ribą.


Jaunuoliai prie lango

Jeunes hommes a la fenetre

2017, 18’


Prancūzija Du grafikos dizaineriai per klaidą pradeda žaisti su tuščio skenerio galimybėmis.


Atpaveldėtieji

Los Desheredados

2017, 19’

Ispanija


„Atpaveldėtieji“ – portretas šio filmo režisierės tėvo, kurio verslas bankrutuoja. Dėl pinigų stokos jis priverstas vežioti klientus į vakarėlius, bet nėra pasiruošęs prarasti orumą.


Kopa Loka

2017, 14’

Graikija


Tai istorija apie apleistą Graikijos kurortinį miestelį – Kopa Loką. Čia gyvena Paulina. Ja rūpinasi visi, tad mergina stengiasi taip pat pasirūpinti aplinkiniais. Visais įmanomais būdais.


Meilė

2016, 15’

Vengrija, Prancūzija


„Meilė“ – trumpametražis filmas, vaizduojantis tris meilės istorijas atokioje Saulės sistemoje.PROGRAMA IILa Bokoje

2016, 26’

Šveicarija, Argentina


Molinų šeima gyvena prie legendinio „Boca Juniors“ stadiono Buenos Airėse. Ji pardavinėja klastotus bilietus į futbolo rungtynes ir nuolat konfliktuoja su policija. Problemoms vis didėjant, motina iš paskutiniųjų stengiasi neduoti šeimai paskęsti nusikalstamo pasaulio liūne.


Apskritimas

Hevêrk

2016, 14’

Turkija


Įprasta diena mokykloje pakeičia 7-metės kurdės Zelal ir jos intraverto gerbėjo Zekio gyvenimus, kai jų turkų kalbos mokytojas per pamoką pradeda pasakoti apie raidę O...


Informacijos dangus

2017, 24’

Pietų Korėja, Nyderlandai


Jauna pora tiki gyvenanti pavojingą ir herojišką gyvenimą. Kai trauminė patirtis parodo, jog tai tėra iliuzija, ji dar labiau pasineria į savo fantazijas.


Viskas bus gerai

Gros chagrin

2017, 15’

Prancūzija


Reikia laiko. Viskas susitvarkys. Savo gimtadienį švenčiantis Žanas prisigeria ir prisimena siaubingą savaitgalį, kai išsiskyrė su Matilda.


Laiko kodas

2016, 15’

Ispanija


Luna ir Diegas – automobilių stovėjimo aikštelės sargai. Diegas dirba naktimis, o Luna – dienomis.


PROGRAMA IIIMuštynės Švedijos paplūdimy!!

2016, 15’

Švedija


EPINĖS MUŠTYNĖS PAPLŪDIMY!! Štai, kas nutinka, kai nepagalvojęs panaudoji nacių pasisveikinimą ir svetimą žmoną pavadini kekše.


Vakarėlis

2016, 14’

Airija


Belfastas, 1972-ieji. Lorensas pakviečia nuo policijos besislapstantį pusbrolį Mikį į siautulingą vakarėlį. Tačiau ryte tikrovė juos pasiveja.


Parašyta / Atrašyta

Scris / Nescris

2016, 20’

Rumunija


Ligoninėje romų pora sužino, kad jos nepilnametė dukra ką tik pagimdė. Tačiau situacija tampa dar prastesnė, kai sutuoktiniams reikia pasirašyti dokumentus, ir paaiškėja, jog yra bėdų su jų tapatybės dokumentais.


Baidyklė

2017, 12’

Vokietija


Bjaurus katinas stengiasi išgyventi fragmentuotame ir sulūžusiame pasaulyje, galiausiai susidraugauja su paslaptingu indėnų vadu.


Dirbtiniai juokai

Os Humores Artificiais

2016, 29’

Portugalija


Jungdamas Holivudo estetiką su dokumentine kino kalba, filmas pasakoja istoriją apie merginą, įsimylinčią robotą, kuris yra perspektyvus Brazilijos komikas.