Pasitikite Princess Shaw (Presenting Princess Shaw)

Žanras: Dokumentika, Muzikinis | Trukmė: 80 min. | Cenzas: N7 | 2016 | Šalys: Izraelis | Subtitrai Lietuvių
Groti

Originalo kalbos

Anglų

Režisieriai

Ido Haar

Vaidina

Ophir Kutiel , Samantha Montgomery

Aprašymas

Pasitikite Princess Shaw – PANORAMA

Samantha Montgomery dienomis dirba slauge senelių prieglaudoje viename skurdžiausių Naujojo Orleano rajonų. Naktimis ji tampa Princess Shaw – kuria, dainuoja dainas ir dalijasi jomis savo megėjiškame YouTube kanale. Skaudūs praeities išgyvenimai neužgožia Samanthos įgimto talento ir unikalaus balso tembro, ji nepraranda vilties kada nors būti išgirsta.
Kitoje žemės rutulio pusėje savo naktis prie kompiuterio leidžia Kutimanas – talentingas Izraelio kompozitorius, avangardistas ir vizionierius, kurio mėgėjiškų YouTube klipų pagrindu sumiksuotas albumas „ThruYOU“ užkariavo pasaulio melomanų širdis. Visiškai atsitiktinai Kutimanas atranda Pricess Shaw kūrybą ir merginai nieko apie tai nežinant ima prodiusuoti vieną jos kūrinių.

Filmo pagrindu tampa Kutimano kūrybinis procesas, kurio metu vis įvairesnėmis spalvomis pasauliui atsiskleidžia niekam nežinomos merginos iš Naujojo Orleano gyvenimas ir kūryba. Tarp nepažįstamų, dešimties tūkstančių kilometrų atskirtų, žmonių užsimezga nematomas ryšys, kurio rezultatas palieka be žado ne tik pačius filmo herojus, bet ir milijonus YouTube lankytojų.

Apie režisierių:

Ido Haar – latviškų šaknų turintis dokumentinio kino režisierius, kilęs iš Izraelio ir baigęs Jeruzalės Sam Spiegel kino ir televizijos mokyklą, Jeruzalės kino festivalio laimėtojas.

Filmografija: „Tirpstantis Sibiras“ (Melting Siberia, 2004), „9 žvaigždučių viešbutis“ (Malon 9 Kochavim, 2007), „Šaukimo dienos“ (Enlistment days, 2012), „Pasitikite, Princess Shaw“ (Presenting Princess Shaw, 2015).