Tobuli melagiai (Perfetti sconosciuti)

Žanras: Komedija | Trukmė: 97 min. | Cenzas: N13 | 2017 | Šalys: Italija | Subtitrai Anglų, Lietuvių
Groti

Originalo kalbos

Italų

Režisieriai

Paolo Genovese

Vaidina

Giuseppe Battiston , Anna Foglietta , Marco Giallini , Edoardo Leo , Valerio Mastandrea

Aprašymas

Nacionaliniu fenomenu vadinama ir gausybę bilietų Italijos kino teatruose pardavusi dramedija užduoda paprastą klausimą: kaip gerai pažįstate savo geriausią draugą ar vyrą (žmoną)? 
Eva ir Roko ruošia vakarienę, į kurią pakviečia rūšinio vyno ekspertus Lele ir Karlotą bei neseniai susituokusius Bianką (viena garsiausių italų aktorių Alba Rohrwacher) ir Kosimo. Jų vienišius bičiulis Bepė buvo pasižadėjęs pagaliau pristatyti šį vakarą savo sužadėtinę, bet paskutinę minutę atšaukia ketinimus dėl mylimąją užklupusios ligos. Kad vakaras neprailgtų, Eva pasiūlo žaidimą: visi mobilieji telefonai sugula ant vaišių stalo, kiekviena SMS žinutė perskaitoma girdint kompanijai, į kiekvieną skambutį atsiliepiama įjungus garsiakalbį. Paprasta ir aišku. Intriguojančio žaidimo tikslas – įrodyti, kad nė vienas neturi ko slėpti. Tačiau argi taip būna?.. „Mobilusis telefonas yra tarsi mūsų „juodoji dėžė“, – intriguoja filmo režisierius.

„Puikus ir gudrus scenarijus! Paolo Genovese vėl leis pasimėgauti beprotiškai juokinga, universalia, provokuojančia ir nebanalia itališka komedija. Šį scenarijų būtų įmanoma perrašyti ir pritaikyti lietuviškam kontekstui.“ (E. Pukšta)

Artimiausi seansai

03-30
22:45
Kino pavasaris
Pirkti
03-31
19:00
Kino pavasaris
Pirkti
04-06
15:00
Kino pavasaris, Senjorų arbatėlė
Pirkti
22:15
Kino pavasaris
Pirkti
04-07
21:30
Pirkti
04-08
17:30
Pirkti
04-09
16:30
Pirkti