Paskutinės dienos Marse (Last days on Mars)

Žanras: Trileris, Siaubo, Mokslinė fantastika | Trukmė: 98 min. | Cenzas: N13 | 2014 | Šalys: Jungtinė Karalystė, Airija
Groti

Originalo kalbos

Anglų

Režisieriai

Ruairi Robinson

Vaidina

Liev Schreiber , Elias Koteas , Romola Garai , Olivia Williams , Johnny Harris

Aprašymas

 

 

Marso kolonizavimo projektams kosmoso entuziastų organizmuose keliant adrenalino audras, kino kūrėjai taip pat nesnaudžia. Juk kol Marso visais įmanomais būdais neišnaršė tikri kolonistai, jis išlieka baugiai paslaptingas.

Į kino teatrus iš Žemės laboratorijų vis prasiveržiant zombių virusams, filmas „Paskutinės dienos Marse“ (The Last Days on Mars) randa šią grėsmę raudonojoje planetoje. Įtempto siužeto fantastinis trileris panardins į glitų sapną ir beorę Marso atmosferą pripildys pojūčius stingdančios įtampos.

 Aštuonių astronautų grupei bebaigiant tyrimus Marso bazėje, likus vos 20 valandų iki sėkmingos šešių mėnesių misijos pabaigos, vienas mokslininkų aptinka šį tą sukrečiančio. Užkratas pasiglemžia vis daugiau komandos narių ir net besiartinantis atsiplėšimo nuo planetos paviršiaus momentas negarantuoja išsigelbėjimo. Išgyvenę astronautai turi kovoti ne tik dėl savo gyvybių, bet ir užkirsti kelią siaubą keliančios grėsmės išplitimui į Žemę.

 

Filmas įgarsintas lietuviškai.