Kaimynė šnipė (Nabospionen)

Žanras: Animacija, Šeimai | Trukmė: 75 min. | Cenzas: V | 2017 | Šalys: Danija
Groti

Režisieriai

Karla von Bengtson

Vaidina

Dar Salim , Tommy Kenter , Anne-Grethe Bjarup Riis , Albert Rudbeck Lindhardt , Søs Egelind

Aprašymas

Dubliuota lietuviškai.

Agatai Kristinai dešimt metų ir ji mėgsta būti viena. Mergaitei patinka paslaptys, tad nãmo, į kurį ką tik persikraustė su šeima, rūsyje ji įsirengia detektyvės biurą. Pirmoji Agatos užduotis neatrodo sunki, tačiau netikėtai jaunoji seklė įsitraukia į daug sudėtingesnį tyrimą, kuris nuves ją nenuspėjamais keliais.

Lapkričio 26 d. po filmo vyks diskusija, klausianti, koks yra mergaičių įvaizdis kine? Kokių supergalių turi herojės mergaitės animaciniuose filmuose vaikams? Kokią įtaką kino personažai turi mergaičių pasaulėžiūrai ir jų pasirinkimams gyvenime?

Leidykla Dvi Tylos, pristatydama gruodžio pradžioje pasirodysiančią knygą vaikams “Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms”, kartu su International Women Film Festival "Šeršėliafam" kviečia į renginį, kurio metu bus kalbama apie mergaičių įvaizdį kine. 

Renginys vyks lapkričio 26 d., 13 val. Jį sudaro dvi dalys:

13 val. vaikus ir tėvus kviečiame pažiūrėti filmą “Kaimynė šnipė”.

Po filmo vaikai galės žaisti ir spalvinti savo mėgstamiausius personažus "Pušku Pušku" salėje, o tuo tarpu suaugusieji bus kviečiami į diskusiją “Superherojės kine”.

Parodysime trumpą, leidyklos "Dvi Tylos" kartu su “Šeršėliafam” sukurtą reportažą, kuriame mūsų kalbintos mergaitės pasidalins savo įžvalgomis apie superherojes kine, o vėliau apie tai kalbėsimės su mamomis, rašytojomis, filosofėmis ir kino pasaulio atstovėmis.

Diskusiją moderuos Drasida Žemaitė, leidyklos “Dvi Tylos” įkūrėja, mama, kuriai knyga "Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms" atveria galimybes daugiau kalbėti apie lyčių stereotipus ir populiariosios kultūros įtaką vaikų pasaulėžiūrai. 

Daugiau apie knygą "Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms" skaitykite čia: http://dvitylos.lt/lt/work/vakaro-istorijos-mergaitems-maistininkems/