Vajana (Moana)

Žanras: Nuotykių, Komedija, Animacija, Šeimai, Miuziklas | Trukmė: 103 min. | Cenzas: V | 2016 | Šalys: JAV
Groti

Originalo kalbos

Lietuvių

Režisieriai

Ron Clements , John Musker

Vaidina

Dwayne Johnson , Alan Tudyk , Auli'i Cravalho , Phillipa Soo

Aprašymas

Aukso amžių išgyvenanti „Walt Disney“ studija kartu džiaugiasi ir dar vienu pasiekimu. Dėl savo animacinių filmų išgarsėjusi kompanija vėl pradėjo kurti žiūrovų ir kritikų mylimus animacinius projektus, o naujausias jų „Vaiana“ viso pasaulio kino ekranus pasieks jau šių metų rudenį.

Filmas „Vaiana“, pasakojantis apie pietinėje Ramiojo vandenyno pusėje gyvenantį pusdievį Maui ir naująją jo draugę Vaiana, yra naujausias „Disney“ bandymas užkariauti vaikų širdis. Atsižvelgiant į juostos specifiką, nesunku atspėti, kad studijai tai neabejotinai pavyks – ryški animacija, įdomų dizainą turintys veikėjai ir Polinezijos mitologija žada išties sėkmingą derinį.

Negana to, prie filmo prisideda ir tikra žvaigždžių komanda. Maui įkūnija turbūt garsiausias šių dienų Holivudo aktorius Dwayne‘as Johnsonas. Muziką filmui parašė Lin-Manuelis Miranda, pastaraisiais metais išgarsėjęs kaip miuziklo „Hamiltonas“ kūrėjas, kuris laimėjo net vienuolika „Tony“ apdovanojimų.

„Vaiana“ veikiausiai pratęs įspūdingą „Disney“ animacijos pasirodymą kino teatruose. Naujausias studijos projektas – vos prieš porą mėnesių pasirodęs „Zootropolis“ (angl. „Zootopia“) – studijai uždirbo daugiau nei milijardą dolerių.

Visai šeimai skirtas animacinis filmukas nudžiugins tiek mažus, tiek ir didelius kino gerbėjus, o taip pat savo lengvu ir kerinčiu turiniu primins geriausius tokio pobūdžio animacinius filmus kaip „Krudžiai“ (angl. „The Croods, 2013).

Filmas dubliuotas lietuviškai.