Šiukšlyno simfonija (Landfill Harmonic)

Žanras: Drama, Šeimai, Biografinis, Dokumentika, Muzikinis | Trukmė: 95 min. | Cenzas: N7 | 2016 | Šalys: Brazilija, Paragvajus | Subtitrai Lietuvių
Groti

Originalo kalbos

Anglų, Ispanų

Režisieriai

Brad Allgood , Graham Townsley

Aprašymas

Šiukšlyno simfonija – ŽALIOJI PROGRAMA 

Lušnynas šalia vieno didžiausių Pietų Amerikos sąvartynų ir klasikinė muzika – skamba gana nesuderinamai. Bet tik ne Paragvajaus Cateura priemiestyje, kur sąvartyno pašonėje susiformavusio kaimelio bendruomenė deda visas pastangas, kad sąvartyne augantys vaikai turėtų galimybę ištrūkti iš skurdo. Pagrindine vaikų ugdymo priemone tampa iš įvairių atliekų pagaminti muzikos instrumentai ir muzikos mokytojo pastangos. Kai „Perdirbto orkestro“ istorija pasiekia internetą, įvyksta sprogimas – pasipila kvietimai į užsienio šalis, pasiūlymai koncertuoti, didžiausiose šalies koncertų salėse iššluojami bilietai.

Apie režisierius:

Brad Allgood kino kūrėjas, dirbantis Los Andželase. Jo filmografijoje muzikiniai, emocingi nuotykių trumpametražiai ir ilgametražiai filmai, kurie įkvepia žmones pokyčiams. Jis režisuoja, filmuoja ir yra montažo režisierius.

Rinktinė filmografija: „Dainos iš Bosavos“ (El Canto de Bosawas, 2014), „Šiukšlyno simfonija“ (Landfill Harmonic, 2015).

Režisieriaus Graham Townsley filmografijoje dokumentiniai filmai kurti PBS, National Geographic ir Discovery televizijos kanalams bei nominuoti emmy apdovanojimams. Baigęs antropologijos studijas, Townsley tyrinėja ir filmuoja Lotynų Amerikoje ir kuria etnografinius filmus BBC kanalui.

Rinktinė filmografija: „Majų aušra“ (Dawn of the Maya, 2003„Šiukšlyno simfonija“ (Landfill Harmonic, 2015).