Klatki: slaptosios Europos fermos (Klatki)

Žanras: Dokumentika, Trumpametražinis | Trukmė: 90 min. | Cenzas: N13 | 2017 | Šalys: Lenkija | Subtitrai Lietuvių

Originalo kalbos

Lenkų, Anglų

Režisieriai

C.M. Jackson

Aprašymas

Šį renginį organizuoja „Tušti narvai“.

Režisieriaus pageidavimu neverčiamas filmo pavadinimas lenkų k. reiškia „narvai”. Brito Connor Michael Jackson'o filme „Klatki: slaptosios Europos fermos” (Klatki: The Hidden Farms of Europe) pasakojama apie gyvūnų gerovės aktyvistus ir kailinių žvėrelių augintojus, žurnalistus ir politikus, Lenkijos kaimo gyventojus ir prašmatniausių Londono parduotuvių savininkus, veterinarus ir viešųjų ryšių specialistus – regis, nieko bendra neturinčius žmones. Visuos juos sieja nepastebimas, "atviroje vietoje besislepiantis", visą Europą apraizgęs kailio industrijos tinklas. Nuotykiai tamsiausiuose Lenkijos ar Lietuvos miškų užkaboriuose ir teismo salėse sudomins net ir tuos, kurių iki šiol nedomino švelniakailių gyvūnų likimas.

 

Seansas nemokamas, bet vietų skaičius kino salėje ribotas. Bilietų rezervacija: https://www.eventbrite.com/e/klatki-slaptosios-europos-fermos-nemokamas-renginys-tickets-41815713926

-
Pavėlavus 10 minučių ir daugiau patekimo į seansą garantuoti negalėsime ir jūsų, net ir užsirezervuotą vietą, užleisime kitam žiūrovui.