Džiunglių būrys (Jungle Bunch)

Žanras: Animacija | Trukmė: 97 min. | Cenzas: V | 2017 | Šalys: Prancūzija
Groti

Originalo kalbos

Lietuvių

Režisieriai

David Alaux

Aprašymas

iso pasaulio vaikų pamėgto animacinio serialo „Džiunglių būrys“ herojai atkeliauja į didžiuosius ekranus. 

Morisas yra pingvinas. Tiksliau, pingvinas tik iš išorės. Širdyje Morisas yra tikras tigras. Išaugintas mamos tigrės ir išmokęs visų kung-fu gudrybių, Morisas vadovauja bebaimiam „Džiunglių būriui“, gelbstinčiam tuomet, kai niekas kitas padėti nebegali. Saugančiam džiungles nuo pavojų ir piktavalių, kurių aplink niekad nepritrūksta. Jo būriui dar priklauso geraširdė gorila Migelis, gyvenantis iš esmės dėl vienintelio tikslo – bananų, būrio „smegenys“, surūgėlis ilgakulnis (kitaip – tarsyras) Gilbertas ir Moriso įsūnytas Jaunėlis – irgi kung-fu mokanti auksinė žuvelė.

Šįkart „Džiunglių būriui“ teks stoti prieš piktąją koalą Igorį ir jo vadovaujamą kvailokų, bet viskam pasiruošusių babuinų (tokios beždžionės) būrį. Kažkada seniai seniai Igoris jau bandė perorganizuoti nusistovėjusią džiunglių tvarką, tačiau tuomet jį sustabdė kita herojų grupelė, vadovaujama Moriso mamytės tigrės. Iki šiol nuoskaudos neslepiantis Igoris dabar rezga naują keršto planą. Morisas su bičiuliais turės pasitelkti visą įmanomą pagalbą, kad sužlugdytų kerštingosios koalos planus bei išsaugotų dabartinę tvarką ir taiką džiunglėse.

Susipažinkite su nuotaikingu būriu įvairiausių džiunglių gyvūnų, kuriuos vienija nuotykiai ir bendras tikslas - animacinis filmas visai šeimai „Džiunglių būrys“ kino teatre „Pasaka“ pradedamas rodyti rugsėjo 9 dieną.