Go Forward+Šeršėliafam: o kaip pasaulį keisi tu? (Go Forward+Šeršėliafam: o kaip pasaulį keisi tu?)

Žanras: (none) | Trukmė: 90 min. | 2019 |

Aprašymas

! NEMOKAMA REGISTRACIJA Į RENGINĮ ->

https://goo.gl/forms/tV9UFfEqixRUBIDj2


Jau dvyliktą kartą „Šeršėliafam“ atsigręžia į moteris kine. Šiemet festivalio programa koncentruojasi į tas, kurios išdrįso keisti pasaulį. Praėjo kiek daugiau nei metai po to, kai moterys, nukentėjusios nuo seksualinio smurto, išdrįso prabilti. Grotažymė #MeToo (liet. Aš taip pat) apjungė visą pasaulį, socialiniuose tinkluose plito skaudžios istorijos. O judėjimas “Time’s Up” siekia, kad vis daugiau moterų darbuose užimtų vadovaujamas pareigas. Todėl ir iniciatyva Go Forward kartu su Swedbank Lietuvoje ir Kino teatras "Pasaka" festivalio Šeršėliafam 2019 | Tarptautinis moterų filmų festivalis išvakarėse kviečia pokalbiui, apie tai, kaip Lietuva pasikeitė per pastaruosius metus? Ar keičiasi stereotipai apie moteris vadoves? Kaip verslas skatina moterų ir vyrų atlygio vienodinimą? Kokios priemonės reikalingos, kad visuomenėje vyktų realūs pokyčiai?

Diskusijos dalyviai:


Dovile Grigiene - Swedbank Lietuvoje valdybos pirmininkė, aktyviai prisidedanti prie lyčių lygybės skatinimo versle.
Donatas Paulauskas- Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos vyresnysis patarėjas, knygos apie feminizmą „F* žodis, kurio negalima minėti“ autorius
Lina Kaminskaite-Jancoriene - Kinotyrininkė, mokslininkė, atlikusi tyrimą apie moterų padėtį Lietuvos kino industrijoje.
Dovilė Filmanavičiūtė - reklamos specialistė, aktyviai pasisakanti moterų drąsos tema
Diskusijos moderatorius: Mindaugas Jackevičius, Portalo LRT.LT vyriausiasis redaktorius
Paskubėkite registruotis - vietų kiekis ribotas!