Geriausios 2019 metų KANŲ LIŪTŲ reklamos (Cannes Lions 2019)

Žanras: KANŲ LIŪTŲ reklamos | Trukmė: 120 min. | Cenzas: N13 | 2019 |

Originalo kalbos

Anglų

Aprašymas

Nuo skardaus juoko iki graudinančio jaudulio. Tai žada į kino sales spalio 15-ąją sugrįžtančios „Geriausios KANŲ LIŪTŲ reklamos“. Beveik 2 valandų programoje – reklamos, jau įėjusios į istoriją, ateitį keičiantys kūrybiniai sprendimai ir istorijos, kurios nepaliks abejingų.

„Reklamoms šiandien neužtenka būti vien reklamomis – vartotojai kaip niekada tikisi gerų istorijų, autentiškumo ir gyvenimą keičiančių sprendimų. Būtent tai ir atspindės „Geriausios KANŲ LIŪTŲ reklamos“, – sako Gabrielė Burbienė, „Kanų liūtų“ kūrybiškumo festivalio atstovė Lietuvoje.

„Geriausių KANŲ LIŪTŲ reklamų“ programą Lietuvos kino teatrams sudaręs Algirdas Ramaška antrina, kad šiųmetinė programa atrinkta itin kruopščiai. „Žiūrovai patirs emocijų amerikietiškus kalnelius – juokingas reklamas keis socialiai jautrūs vaizdai, o po to vėl pralinksmėsime. Šio fenomenalaus renginio paslaptis ir yra ta, kad žiūrovas vienu metu gauna aktualumą ir dvi labai priešingas emocijas“, – sako A.Ramaška.

Tik rugsėjo 13-ąją, penktadienį, bilietus į seansus bus galima įsigyti žemiausia kaina – tik už 7,77 Eur. Vėliau bilietai kainuos 9,99 Eur. Bilietus įsigyti galima visose kino teatrų kasose ir internetu.

Dėmesio! Visas reklamas matysite originalo (anglų) kalba, be lietuviškų subtitrų.

„Geriausių 2019 metų KANŲ LIŪTŲ reklamų“ pavyzdžiai:

Rekomendacija 1

Rekomendacija 2

Rekomendacija 3

Rekomendacija 4