Dieviškoji tvarka (Die göttliche Ordnung)

Žanras: Drama | Trukmė: 96 min. | Cenzas: N13 | 2017 | Šalys: Šveicarija | Subtitrai Lietuvių
Groti

Režisieriai

Petra Biondina Volpe

Vaidina

Marie Leuenberger , Maximilian Simonischek , Rachel Braunschweig , Sibylle Brunner , Marta Zoffoli

Aprašymas

1971-ieji metai, Šveicarija – rojus žemėje. Ypač, jei esi moteris. Tu neturi apsispręsti, už ką balsuoti parlamento rinkimuose. Už tave sprendžia vyrai. Tu neturi dirbti. Tave išlaiko vyras. Net jei esi baigusi teisės studijas. Net jei geografijos atlasą moki mintinai, o vietinė kelionių agentūra kaip tik ieško darbuotojo. Koks tikras vyras leis dirbti savo žmonai? Tavo dienos bėga ramiai, vienodai ir nuspėjamai – rūpinantis vaikais, skalbiant, verdant maistą, tvarkant namus ir tylint. 

Tačiau šalyje padvelkia permainų vėjas. Jauna mama ir namų šeimininkė Nora ima abejoti nusistovėjusia tvarka. Neteisybės ir bejėgiškumo pojūtis įtraukia Norą į kovos už moterų teises sūkurį. Ji supranta: tylėdama nieko nepakeis. Kas nugalės –  patriarchališkos tvarkos šalininkai ar moterų drąsa, draugystė ir vieningumas?

Lapkričio 26 d. seansą lydės Beatos Tiškevič  moderuojamas pokalbis su reklamos agentūros „adcacao“ įkūrėja ir vadove septynių vaikų mama, tinklaraščio „7 taškai“ autore Sabina Daukantaite.

Artimiausi seansai

11-25
13:45
Šeršėliafam
Pirkti
21:00
Šeršėliafam
Pirkti
11-26
16:30
Diskusija, Šeršėliafam
Pirkti
12-01
16:24
Premjera