Kaponė (Capone)

Žanras: Drama, Kriminalinis | Trukmė: 103 min. | Cenzas: N16 | 2020 | Šalys: JAV, Kanada | Subtitrai Lietuvių
Groti

Originalo kalbos

Anglų

Režisieriai

Josh Trank

Aprašymas

Greitai kino teatruose pasirodysiantis filmas „Capone“– intriguojantis pasakojimas apie vieną garsiausių praėjusio šimtmečio JAV gangsterių Alfonzo Kaponė (Al Capone). Tikrais įvykiais paremtoje amerikiečių kriminalinėje dramoje išvysime Holivudo žvaigždę Tomą Hardy, tiesiog tobulai įsikūnijantį į kriminalinio pasaulio autoriteto vaidmenį.
Filmo režisierius ir scenarijaus autorius Džošas Trankas (Josh Trank) nusprendžia į audringą gangsterio gyvenimą pažvelgti kitu kampu ir žiūrovams pristatyti mafijos tėvą po to, kai šis, prabuvęs Alkatraso belangėje vos 5 metus, išeina į laisvę kankinamas demencijos.
Kadaise buvusio ypač nuožmaus mafijozo galvoje prabėga prisiminimai apie Čikagos gatvėse jo sukurtą siaubingą, daugybės žmonių krauju aplaistytą kriminalinę imperiją, kaip prievartavo, žudė, kūrė ištisus mafijos klanus, burdavo žudikų gaujas, nelegaliai užsiėmė alkoholio prekyba, vertėsi prostitucija, užminuodavo ir sprogdindavo automobilius, kontroliavo nusikaltėlių pelną, o, tie, kurie atsisakė jam paklusti greitai atsisveikindavo su šiuo pasauliu. Visa tai kėlė siaubą net patiems kriminalinio pasaulio sėbrams. Vieniems jis – visiškas beprotis, kitiems – bukas, įstatymų nepaisantis gangsteris, tačiau jo gyvenimas vertas aštraus veiksmo filmo scenarijaus.
Itin stipraus charakterio kino juosta, puiki aktorių vaidyba nukels žiūrovus į žiaurų mafijos pasaulį, kuriame galioja kruvinos taisyklės, tvirta vyriška draugystė ir pasiaukojanti meilė, įnešanti švelnumo net į tokią sustabarėjusią gangsterio sielą.

Artimiausi seansai

07-08
20:00
L'OR Salle de café
Pirkti
07-09
18:00
L'OR Salle de café
Pirkti
07-10
19:00
L'OR Salle de café
Pirkti
07-12
18:30
L'OR Salle de café
Pirkti
07-15
20:30
L'OR Salle de café
Pirkti
07-16
20:45
L'OR Salle de café
Pirkti