Noras gyventi (Breathe)

Žanras: Biografinis, Drama | Trukmė: 118 min. | 2017 | Šalys: Jungtinė Karalystė, JAV | Subtitrai Lietuvių
Groti

Originalo kalbos

Anglų

Režisieriai

Andy Serkis

Vaidina

Claire Foy , Diana Rigg , Andrew Garfield , Dean-Charles Chapman , Tom Hollander

Aprašymas

Įkvepianti ir tikrais įvykiais paremta meilės istorija biografinėje dramoje „Noras gyventi“ įrodys, kad gyvieji nėra linkę mirčiai lengvai atiduoti savo mylimųjų.

Stipriam ir žaviam, vos 28-erių Robinui (akt. Andrew Garfield) prieš akis – visas gyvenimas. Kupinas svajonių ir planų, jis mėgausi šeimynine laime su gražuole žmona Diana (akt. Claire Foy). Tačiau vieną dieną tobulas gyvenimas sugriūna.

Robiną į ligos patalą paguldo klastinga poliomielito liga. Ligoninės palatoje prikaustytam vaikinui gydytojai pažada vos kelis likusius gyvenimo mėnesius. Bet tokia perspektyva netinka nei jam, nei mylinčiai jo žmonai Klerei. Padedami žmonos drąsių išradėjo Tedžio Hallo (akt. Hugh Bonneville) idėjų, jiedu pabėga iš ligoninės ir iš paskutinių stengiasi likusias dienas praleisti taip tarsi Robino ligos nė nebūtų... 

Istoriją režisavo „Auksinio gaublio“ nominantas ir žinomas aktorius Andy Serkis, vaidinęs tokiuose filmuose, kaip „Karas už beždžionių planetą“, „Žvaigždžių karai. Galia nubunda“, „Keršytojai 2“ ir kituose. Biografinė drama „Noras gyventi“ yra pirmasis A. Serkis režisūrinis darbas.  Scenarijaus autoriumi tapo dukart „Oskaro“ nominantas Williamas Nicholsonas, o operatoriumi – net tris „Oskarus“ laimėjęs Robertas Richardsonas.

Artimiausi seansai

12-01
21:00
Premjera