Reivas (Beats)

Žanras: Drama, Komedija | Trukmė: 101 min. | Cenzas: N16 | 2020 | Šalys: Jungtinė Karalystė | Subtitrai Lietuvių

Originalo kalbos

Anglų

Aprašymas

1994-ieji, Škotija. Mažame miestelyje gyvena du bičiuliai: penkiolikmetis Džonas (aktorius Cristian‘as Ortega) ir už jį šiek tiek vyresnis Spaneris (Lorn‘as Macdonald‘as). Spaneris – sunkiai valdomas, įžūlus, kilęs iš socialiai rizikingos šeimos ir gyvenantis šia diena. Džonas – pareigingas, drovus, besilaikantis taisyklių ir, vadovaujamas tėvų, stropiai besiruošiantis aprūpintai ateičiai. Atrodytų, vaikinai negalėtų būti labiau skirtingi, tačiau būtent tai, ko gero, ir patraukia juos vieną prie kito bei padaro neperskiriamais draugais. O labiausiai juos suartina didžiulė, pašėlusi, neišmatuojama meilė reivo muzikai.
Būtent tą vasarą Škotijos vyriausybė priima skandalingą „Viešosios tvarkos aktą“, draudžiantį didelius viešus susibūrimus – mat augant nedarbui, žmonės dažnai kelia neramumus. Bėda tik, kad šis įstatymas efektingai uždraudžia ir ganėtinai nekaltus pasilinksminimus, tarp jų – ir reivo vakarėlius. Tokio smūgio Džonas su Spaneriu tikrai nelaukė.
Atsipeikėję po pirmojo šoko, vaikinai nusprendžia, kad neleis kvailiems politikas tvarkyti jų gyvenimų ir žūt būt sudalyvaus didžiausiame vasaros reivo vakarėlyje. Tiksliau, nusprendžia Spaneris, kurio gyvenimas netrukus visiškai pasikeis ir vaikinas nori išnaudoti galbūt paskutinę progą kaip reikiant pasilinksminti. Taisyklių besilaikantis Džonas iš pradžių dvejoja, bet galiausiai leidžiasi įkalbamas. Vaikinų laukia tokia naktis, kurios jie nepamirš visą gyvenimą.
Legendinį „Traukinių žymėjimą“ primenančiame filme surinktas puikus reivo ir techno muzikos garso takelis: The Prodigy, Ultra Sonic, Orbital, Plastikman, The Acid, Leftfield, Outlander, Vapourspace ir daugybė kitų.

Artimiausi seansai

07-10
19:30
Premjera
Pirkti
07-11
20:45
Pirkti
07-12
18:15
Pirkti
20:15
Pirkti
07-15
20:00
Pirkti
07-16
18:30
L'OR Salle de café
Pirkti