Taryba (Al majlis)

Žanras: Komedija, Dokumentika, Šeimai | Trukmė: 80 min. | Cenzas: N7 | 2016 | Šalys: Jordanija, Jungtiniai Arabų Emyratai | Subtitrai Lietuvių
Groti

Originalo kalbos

Arabų

Režisieriai

Yahya Alabdallah

Aprašymas

Taryba (Al Majlis) - KARAMA: ŽVILGSNIS Į VIDURIO RYTUS 

Naujos uniformos, eterio laikas mokyklos radijuje vidutiniškai besimokantiems mokiniams ir dirbtinė žolė mokyklos kieme – tai tik keletas kandidatų į mokyklos Palestinos pabėgeliams Jordanijoje tarybą, pažadų. Tai sukelia karštas diskusijas ir kūrybingas rinkimines kampanijas. Gerai pasirengęs kandidatas iš ketvirtos klasės nori sustabdyti prieš vaikus naudojamą smurtą, kuris dabar yra leistinas bausti mokinius už patyčias ir smurtą vieniems prieš kitus. Taip pat ir mokytojus, nuo kameros slepiančius lazdeles, skirtas auklėti nusižengusiuosius. Kasdienybėje, kur smurtas yra įprastas, o mergaitės ir berniukai yra atskirti ir neturi lygių galimybių, kamera seka nenuilstamas vaikų derybas su mokytojais, miesto valdybos nariais ir turtingais atliekų tvarkymo magnatais marmuriniuose ofisuose.

Apie režisierių:

Yahya Alabdallah 1978 metais gimė Libijoje, augo Saudo Arabijoje, šiuo metu gyvena Jordanijoje. Rašytojas, režisierius, prodiuseris ir literatūros kritikas. Apsigynė du – literatūros ir kino – magistro laipsnius ECIAR kino mokykloje Paryžiuje.

Rinktinė filmografija: „SMS“ (2009), „Paskutinis penktadienis“ (Al Juma Al Akheira, 2011),

„52 kambarys penktame aukšte“ (Altabeq alkhames ghorfa 52, 2015).