Sporto kino festivalis

2017-10-26 / 2017-10-29

Spalio 26-29 dienomis Vilniuje ir Kaune vyks pirmasis Sporto kino festivalis Lietuvoje. Jo programą sudaro aštuoni rinktiniai filmai iš devynių šalių. Po filmų peržiūros - jų aptarimai, kūrybinės dirbtuvės, diskusijos su olimpiečiais, sporto ekspertais, kino kūrėjais bei kritikais. 

Kur vyks festivalis? Vilniaus kino teatre „Pasaka“ ir  Kauno kino centre „Romuva“.

Kam skirtas festivalis? Tau. Visiems. Kiekvienam: plačiajai Lietuvos visuomenei, atskirų sporto šakų fanams, kino gurmanams. 

Apie ką? Festivalio tema – vidinė stiprybė. Kiek „kainuoja“ pergalės? Kokia yra nematoma sporto dalis?

Desertas? Filmai „I am Bolt“, „Olympic Pride, American Prejudice“, „Parfaites“, „Jappelou“

Ar yra filmų mokiniams ir jaunimui? Mokiniams skirti filmai „Sport Kids“, "Olympic Pride, American Prejudice", „Jappeloup“, "Parfaites". 

Kalba? Anglų su lietuviškais subtitrais.

Kaina? ĮĖJIMAS NEMOKAMAS, bet vietų skaičius ribotas. Žiūrovai turi REGISTRUOTIS į pageidaujamo filmo seansą, puslapyje http://www.lteam.lt/

Sporto kino festivalis yra vienintelis kino festivalis Lietuvoje, skirtas SPORTUI. Juo siekiama supažindinti Lietuvos visuomenę su sporto ir aktyvaus gyvenimo būdo teikiamomis naudomis, supažindinti su sporto istorija, įvairių šalių kultūromis ir olimpiniu judėjimu.Šis renginys yra NEMOKAMAS ir atviras visiems, dalyvavimas galimas tik užsiregistravus. Festivalį organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Vilniaus universitetas ir VU Sveikatos ir sporto centras.