BILIETŲ KAINOS

Kino teatro kasa atidaroma 1 valanda prieš pirmą tos dienos kino seansą ir uždaroma 15 min. po paskutinio seanso pradžios.

Perkant bilietus internetu:

Įprasta bilieto kaina – 6,50 Eur;

Kaina su nuolaida*  – 4,50 Eur;

L'or salle de cafe bilieto kaina +1 EUR

Perkant bilietus kasoje arba internetu visiems bilietams yra taikomas 0,50 eur aptarnavimo mokestis. 

*Informacija apie nuolaidų sąlygas galite rasti čia. Jeigu asmuo dėl bet kokių priežasčių negali pateikti pažymėjimo, patvirtinančio jo teisės į nuolaidą arba šio pažymėjimo galiojimas yra pasibaigęs, į seansą jis yra neįleidžiamas. Tokiu atveju suteikiame galimybę kino teatro kasoje susimokėti bilieto kainos skirtumą iki įprastinės bilieto kainos.

Perkant bilietus kasoje:

Įprasta bilieto kaina – 6,50 Eur;

Kaina su nuolaida  – 4,50 Eur;

Vaikai iki 3 metų įleidžiami nemokamai

Vaikams nuo 3 iki 6 metų (imtinai) bilieto kaina – 3,50 Eur.

L'or salle de cafe bilieto kaina +1 EUR

Svarbi informacija

Bilietai telefonu nerezervuojami.

Bilietai negrąžinami ir nekeičiami.

Kasoje galima atsiskaityti grynaisiais pinigais, kortelėmis arba MOQ.

 

Kvietimai, neturintys brūkšninio kodo ir GEROS DOVANOS dovanų kuponai į bilietus keičiami tik kino teatro „Pasaka“ kasoje. 

Dovanų kuponus (nugarinėje pusėje turintys brūkšninį kodą) į bilietus galite išsikeisti kino teatro kasoje arba internetu, į langelį „nuolaidos kodas“ įvedę brūkšninį kodą.

„Pasakos“ kvietimai negalioja į Vilniaus Tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ seansus ir į specialiuosius kino teatre vykstančius seansus, kurių bilieto kaina didesnė bei pirmą mėnesį į LIETUVIŠKŲ FILMŲ PREMJERAS.

Nuo 2018 m. gruodžio 1 d. nuolaidos bilietams taikomos tiek perkant bilietus kino teatro kasoje, tiek ir internetu. Atvykus į seansą turėsite parodyti bilietą (atspausdintą arba telefono ekrane) bei galiojantį pažymėjimą, patvirtinantį Jūsų teisę į nuolaidą. 

Nuo 2019 m. kovo 1 d. keičiasi bilietų pardavimo kainos. Inforamcija apie bilieto kainą bei administracijį mokestį galite matyti ant čekio arba jeigu pirkote internetu dokumente "Invoice".

Kino teatro kasa atidaroma  1 valanda prieš pirmą tos dienos kino seansą ir uždaroma 15 min. po paskutinio seanso pradžios.