Sully (Sully)

Genre: Biography, Drama | Duration: 96 min. | MPAA: N13 | 2016 | Countries: JAV
Play

Originals languages

English

Directors

Clint Eastwood

Cast

Tom Hanks , Anna Gunn , Laura Linney , Aaron Eckhart , Sam Huntington

Description

Legendinis Holivudo režisierius ir keturių Oskarų laureatas Clintas Eastwoodas net ir būdamas garbaus amžiaus, nenustoja stebinti kino mylėtojų visame pasaulyje. 2014 metais išleidęs biografinę karinę dramą „Amerikos snaiperis“ (angl. „American Sniper“, 2014), 86-erių metų kino grandas šiais metais kviečia tapti kitos, tikrais įvykiais paremtos, istorijos liudininkais.

Naujoji C. Eastwoodo juosta „Sully“ papasakos apie neįtikėtiną 2009 m. sausio 15 dieną įvykusią lėktuvo A320 katastrofą, kurioje galėjo žūti 155 keleiviai, tačiau dėka patyrusio piloto Chelsey‘io „Sully“ Sullenbergo (akt. Tomas Hanksas) buvo išvengta nelaimės. Naujoji C. Eastwoodo drama, kaip ir ankstesni jo projektai, vardijama kaip viena iš potencialių šių metų kino apdovanojimų sezono lyderių. Tai taip pat ir filmas, kuriam lemta kitais metais atsidurti JAV kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimuose.

Jaudinanti ir įtampos nestokojanti C. Eastwoodo drama skirta vyresnio amžiaus žiūrovams ir brandaus kino mylėtojams. Juosta patiks, jeigu patiko tokie filmai kaip „Skrydis“ (angl. „Flight“, 2012), „Ekipažas“ (angl. „Flight Crew“, 2016) ir „Nevaldoma grėsmė“ (angl. „Unstoppable“, 2010).