Pete's Dragon

Genre: Adventure, Family, Fantasy | Duration: 103 min. | MPAA: N7 | 2016 | Countries: JAV | Subtitles Lithuanian
Play

Originals languages

English

Directors

David Lowery

Cast

Bryce Dallas Howard , Karl Urban , Robert Redford , Wes Bentley , Oona Laurence

Description

Pasakų ir kokybiškų animacinių filmų specialistai iš studijos „Walt Disney“ šį rudenį paruošė dar vieną staigmeną visiems nuotykių ir drakonų mylėtojams. Į kino ekranus įžengs puikiai kino kritikų įvertintas naujausias režisieriaus Davido Lowery‘io filmas „Pito drakonas“.

Juosta pasakoja apie paslaptingą berniuką Pitą (akt. Oakes Fegley), kuris neturi nei šeimos, nei namų ir gyvena miške, tačiau nėra vienišas. Jam kompaniją palaiko žalias, didelis ir draugiškas drakonas, apie kurį sekamos pasakos ir pasakojamos legendos.

Galima teigti, jog su šiuo filmu studija „Disney“ nori sugrąžinti į kino teatrus madą klasikiniams pasakojimams apie drakonus, magiją ir nuotykius, kurie buvo itin populiarūs devintajame praeito amžiaus dešimtmetyje.

Be gražaus ir įtraukiančio pasakojimo apie drakoną, naujasis „Disney“ filmas gali pasigirti ir labai kokybiškais specialiaisiais efektais, puikiomis dekoracijomis, gražia muzika ir žinoma nepakartojamu aktorių kolektyvu, kurį sudaro legendinis Robertas Redfordas, Bryce Dallas Howard, Karlas Urbanas ir Wesas Bentley‘is.

Juosta skirta visai šeimai, o ypač tiems žmonėms, kurie mėgavosi tokiais filmais kaip „Kaip prisijaukinti slibiną“ (angl. „How to Train Your Dragon“, 2010), „Eragonas“ (angl. „Eragon“, 2006), „Hobitas. Smogo dykynė“ (angl. „The Hobbit: The Desolation of Smaug, 2013) ir „Drakono širdis“ (angl. „DragonHeart“, 1996).