Fantastic Beasts and Where to Find Them (Fantastic Beasts and Where to Find Them)

Genre: Adventure, Family, Fantasy | Duration: 132 min. | MPAA: N13 | 2016 | Countries: United Kingdom, JAV | Subtitles Lithuanian
Play

Originals languages

English

Directors

David Yates

Cast

Ezra Miller , Eddie Redmayne , Colin Farrell , Ron Perlman , Jon Voight

Description

Po penkerių metų į kino ekranus ir vėl sugrįžta magija ir pasakiškas Hario Poterio pasaulis, kurį mums padovanojo rašytoja J. K. Rowling. Naująjį frančizės filmą ir būsimos „Fantastinių gyvūnų ir kus juos rasti“ trilogijos pirmąją dalį režisavo keturių paskutinių „Hario Poterio“ (angl. „Harry Potter“) dalių režisierius Davidas Yatesas, kuris šiais metais jau buvo pristatęs dar vieną fantastinį nuotykių ir veiksmo filmą „Tarzanas. Džiunglių legenda“ (angl. „The Legend of Tarzan“, 2016).

 

Filmas „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“, kurio veiksmas vyksta maždaug 70 metų prieš pirmuosius Hario Poterio epopėjos įvykius, pasakoja apie Hogvardso vadovėlio tokiu pačiu pavadinimu autoriaus Njuto Miglapūčio (akt. Eddy‘is Redmayne‘as) nuotykius. Njutas Miglapūtys yra apibūdinamas kaip fantastinių gyvūnų specialistas, kas Hario Poterio pasaulyje reiškia burtininką, studijuojantį magiškąją fauną.

 

Naujoji juosta ne tik sugrąžins visus į magišką ir kerintį Hario Poterio pasaulį, bet dar ir supažindins su naujais herojais, kuriuos įkūnijo būrys talentingų aktorių, tokių kaip Oskaro laureatas Eddy‘is Redmayne‘as, Ezra Milleris, Colinas Farrellas, Ronas Perlmanas, Johnas Voightas ir kt.


Visai šeimai ir „Hario Poterio“ knygų ir ekranizacijų gerbėjams skirtame filme netrūks magijos, nuotykių, veiksmo ir humoro, o svarbiausia, neįtikėtinai gražių vaizdo efektų ir „poteriškos“ atmosferos.